Test publiczny aktualizacji 1.8

Dzisiaj zaczynamy pierwszy test publiczny wersji 1.8, w którym wprowadzimy nowy system Zadań dnia i kilka zmian w statystykach sesji. Najnowsza aktualizacja Lini frontu oraz ostatni sezon Bitew rankingowych także będą dostępne dla wszystkich. Przyjrzyjmy się im z bliska. 

Zadania dnia

Podczas testu publicznego aktualizacji 1.8 znajdziecie się wśród pierwszych graczy mogących przetestować Zadania dnia, które zastąpią Nagrody za zasługi wraz z rozpoczęciem wersji 1.8. Ten system wspomoże Was w szlifowaniu swoich bojowych umiejętności, ale też urozmaici Wasze doświadczenie w grach losowych dzięki nieustającym dostawom użytecznych i możliwych do przewidzenia przedmiotów.

Każdego dnia dostępne będą trzy zadania o różnych poziomach trudności: łatwym, normalnym i trudnym. Warunki ich ukończenia i nagrody są wyświetlane w garażu. Wszystkie zadania można wypełniać jednocześnie, a liczba i wartość nagród będą się stopniowo zwiększać wraz bardziej wymagającymi warunkami.

Możecie zmienić jedno zadanie co 4 godziny, jeśli wolicie otrzymać inne, z innymi warunkami.

Nie możecie wypełnić misji od razu? Nie martwcie się! Możecie kontynuować następnego dnia z miejsca, w którym skończyliście; zazwyczaj będziecie mieli kilka dni na wypełnienie najbardziej wymagających zadań.

Po ukończeniu wszystkich trzech misji odblokujecie zadanie bonusowe, oferujące jeszcze lepsze nagrody, na które mogą się składać:

 • Obligacje
 • Kredyty
 • Wolne PD
 • Schematy
 • Darmowe miejsce w garażu
 • Zestaw demontażowy

Po wypełnieniu Zadań dnia zapełni się specjalny pasek postępu. Każda wypełniona misja dodaje jeden punkt do Waszej skarbonki. W dodatku, gracze z kontem premium WoT otrzymają dodatkowy 1 punkt za wypełnienie każdej z trzech misji premium. Po zebraniu łącznie 45 punktów, otrzymacie 100 obligacji i jedną z poniższych nagród: Rezerwy osobiste, podręcznik dla załogi lub dzień konta premium WoT.

————————————————————-

Statystyki sesji

Statystyki sesji zaoferują jeszcze więcej możliwości! Aby grało Wam się jeszcze wygodniej, zaktualizowaliśmy statystyki sesji, które teraz będą wyświetlać następujące informacje:

 • Procent zwycięstw
 • Średnią liczbę wykrytych pojazdów przeciwnika
 • Średnią liczbę zniszczonych pojazdów
 • Wskaźnik przeżywalności
 • Średni poziom pojazdów wykorzystanych podczas sesji

Dodamy także przycisk opcji, który pozwoli Wam dostosować ten element do Waszych potrzeb poprzez wybór statystyk, które Was interesują. Chcecie wiedzieć, ile czołgów zniszczyliście, a ile wykryliście, a może ile otrzymaliście uszkodzeń? Albo wolicie śledzić procentowy wzrost Waszego doświadczenia lub liczbę zwycięstw? Wszystko w Waszych rękach!

Co więcej, ten przycisk pozwoli Wam wybrać ekonomiczne parametry, które chcecie wyświetlić: sumę kredytów i obligacji zdobytych w sesji lub przychody z automatycznym odliczeniem wydatków.

Do tego nie musicie resetować statystyk każdego dnia. Sami decydujecie, kiedy zaczyna się sesja!

————————————————————-

Finałowy sezon Bitew rankingowych

W tym pierwszym teście publicznym finałowy sezon Bitew rankingowych jest dostępny do wstępnego testowania.

Wartości i różne charakterystyki, które napotkacie w teście publicznym mogą ulec zmianie w momencie opublikowania aktualizacji. Wszystkie nagrody wymienione w kliencie gry nie są ostateczne i mogą różnić się od tych oferowanych w finalnej wersji wydarzenia.

Po wypełnieniu finałowego sezonu Bitew rankingowych 2019–2020, będziecie mogli wydać swoje żetony stopnia na ostateczne nagrody, wśród których znajdą się ogłoszony poprzednio wyjątkowy niemiecki czołg średni IX poziomu Kampfpanzer 50 t, ale również trzy przepiękne style 2D oraz mnóstwo innych fajnych fantów! Więcej szczegółowych informacji o tych nagrodach znajdziecie w osobnym artykule. Nie przejmujcie się niewykorzystanymi żetonami stopnia, które będziecie posiadać pod koniec sezonuzostaną one zrekompensowane obligacjami. Szczegóły przedstawimy już niedługo, więc zostańcie z nami!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. elo222 pisze:

  Nie moge wejsc na testowy
  INNORECT PASSWORD

 2. Okxi pisze:

  Binar daj proszę linka do serwera testowego. Dzieki

 3. Seba 2350pl pisze:

  Mi się nagrody za zasługi podobały, dużo czołgów szybciej wyexpilem dzięki temu, zawsze pewny schemat

 4. Mama i tata pisze:

  A o lini frontu to nie wspomnieli, mimo że w tytule… Napomknieto…

 5. Anonim pisze:

  Misje wyglądają spoko. No i powrót Linii Frontu czyli banku srebrne tornado ^^

  • cuksomas pisze:

   Sory ale wytłumacz, proszę jak zarabiasz srebrne tornado na LF? Bo im więcej czołgów użyjesz tym mniej zarobisz przez naprawę pojazdu

   • Dziara pisze:

    Grasz premkami + boostery. Czasem szybciej dmg na lf idzie niż na randomkach z czego wynika że więcej i szybciej zarabiasz

    • Anonim pisze:

     tak sie sklada ze grajac premkami i dodatkami w tym samym czasie idzie wiecej zarobic na randomach

     • Anonim pisze:

      Nie wiem czy nie zaniżam teraz bo już trochę mineło od linii frontu, ale z tego co pamiętam to na linii robiłem +400k, a bitwy trwały ~25min. Na randomach średnio robię pewnie ~100k z boosterami, więc w moim przypadku się bardziej opłacało grać linię.

     • Anonim pisze:

      Czy ja wiem… Nie wiem na jakiej randze zwykle konczyles bitwe na LF ale ja czesto zarabialem po 300-400tys na czysto za jedna bitwe, przy gorszych bitwach 250tys. Zawsze wciskalem takie 3 na jedna godzinna rezerwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.