Starcie Drużyn: Dołącz do nas na Streamie

Starcie Drużyn w transmisji na żywo! 😉


Starcie Drużyn skupia się na naszych pięciu najbardziej utalentowanych twórcach zawartości oraz Waszym wkładzie w zwycięstwo dowodzonych przez nich drużyn, ale tylko ten jeden raz nadajemy transmisję na żywo, aby dać Wam przedsmak tego fantastycznego wydarzenia i przypomnieć Wam o zapisach, które zostaną zamknięte przed północą (CET) 5 lutego.

Tego dnia od 15:00 do 19:00 CET (UTC+1), zaglądajcie na Twitcha i dołączcie do naszych ekspertów od czołgów, Eekeeboo i Mr_Kubricka, aby trochę się rozerwać, ale także, by dowiedzieć się więcej o wydarzeniu, drużynach i wyjątkowych nagrodach.

 

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. anon pisze:

  Jak powiedzial mi jeden z uzywajacych wspomagaczy: 99% graczy tej gry uzywa modyfikacji. Nie warto marnowac czasu na gry ktore same zezwalaja na uzywanie modow . Szacun dla wszyskich ktorzy maja wyebane na jakies xvn, kolorki i graja na czystym kliencie gry.

  • Anonim pisze:

   A skąd ta cyferka? Imho graczy używających modów będzie gdzieś z 30%-40% (od prostych modów dźwiękowych na żarówkę, poprzez takie rozbudowane legalne czity jak XVM). Część ze względu na to, że ma wywalone/gardzi XVM i tym podobne cuda (w tym ja), część ze względu na to, że mody obniżają wydajność gry (zwłaszcza dźwiękowe i graficzne, a nie każdy ma zmodernizowanego kompa), część ze względu na to że nie wie co to są w ogóle mody (odpalają grę i nie wnikają w co grają). Jednak teorię o 99% używających modów już słyszałem. Z ust czitera, który swoje oszukiwanie uzasadniał tym, że każdy używa. Do tego lepsi od niego używają płatnych, które dają jeszcze większe korzyści niż on który ściąga za free. I by on mógł im dorównać – musi też oszukiwać. Bo normalnie to nie da się grać. Ofc gość ogarnia grę w taki sposób, że nie wie co to sidescrap, celowanie po weakpointach, celowanie z wyprzedzeniem itp. Do tego ci co płacą zaginają RNG, skracają sobie przeładowanie, itp.

 2. samotny wilk pisze:

  Tryb dla tych co mają czas na granie ..

 3. kuban999 pisze:

  Tez nie moge wejsc. Jakiego masz klienta? HD czy SD bo ja mam SD.

 4. IgorPL pisze:

  Tryb jest całkiem spoko. Jak ktoś chce się trochę wyżyć i pograć bardziej agresywnie niż na randomach to mu się spodoba. Gram w to z bratem w plutonie, ja IS7 a on ob140 i wczoraj po rozegraniu 20 bitew przegraliśmy tylko 3 razy więc jakoś się da. Co ciekawe w jednej z bitew grał razem z nami skill4ltu i właśnie to była jedna z tych porażek 🙂

 5. Gamer pisze:

  A ja od początku nie mogę dołączyć do tego eventu bo co dzień widzę komunikat o problemach technicznych i że prace trwają. Nie wiem czym to jest spowodowane . Aha i rady w stylu usuń mody możecie sobie wsadzić w 4 litery bo mam czystego klienta gry i nigdy nawet XVM nie używałem.

 6. Tokomotookod pisze:

  Mnie bawi ten tryb. Mam kolorek ciemno zielny. Najlepsze co do bitwy mogę wystawić to T-62A bez golda, bez racji, bez fioletowych dodatków. I mam topowe wyniki. A inni grają wuzetami, ebolami, 140, 907, cziftejny… Mam wrażenie, że poziom jest niższy niż na randomie, ba na testowych już lepiej grają. A ulubiona taktyka, to wszyscy razem spotkamy jednym punkcie mapy. Bez taktyki.

 7. Enduro pisze:

  Jak się nie ogarnia, to ciężko zwalać na tryb oczekując, że drużyna za ciebie wygra

 8. HISAKOO pisze:

  Po 10 bitwach pod rząd przegranych podziękowałem w granie w ten tryb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.