Pakiet bytowy „Mike” z Twitch Prime, cz. 2

Tym razem zawartość nowego pakietu bytowego Mike z Twitch Prime. Standardowo oprócz tego dostępne będą pojazdy na wypożyczenie: francuski Lorraine 40 t oraz ELC EVEN 90.

  • Wyjątkowy dowódca Henri Vainqueur z Szóstym zmysłem (jako atut zerowy), Wszechstronnością i Naprawą. Tylko dla nacji francuskiej.
  • Unikalny emblemat w pakiecie z Twitch Prime.
  • Specjalny medal „Wolność, równość, braterstwo”. Unikalny medal w pakiecie z Twitch Prime.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Grafika wiodąca:

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrettoni

Ja używam Amazon Prime ze względu na filmy – ostatnio była nowa seria Expansion, a teraz ruszyła nowa seria Star Treka. Za 25 zł bardzo się opłaca. Co więcej jedna osoba może oglądać film, a druga np dziecko na tablecie – drugi film. Bonus do WoT to tylko miły dodatek. Zresztą są też jednorazowe bonusy i stałe pakiety do innych gier np. Warframe, LOL, Path of Exile, Dauntless. Można używać samemu albo podzielić się z kimś bonusami z których nie korzystamy. Dowódcy trochę denerwują, ale starego “zwyklaka” dowódcę można przeszkolić na inny czołg lub stanowisko. Jeżeli się nie mylę, to najtańszy Netflix kosztuje chyba 32 zł i to bez HD.

mrpatrycjusz

Super akurat w piątek poprzedniego dowódce dałem na kołowcu, a tu okazuje się, że ten jest tylko dla nacji francuskiej. Mało, że dają samych dowódców zamiast innych załogantów to teraz będą dawać ograniczenie dla nacji. Nie narzekam, bo czasem się przydaje ten dowódca ale to co w tym pakiecie odwalili z dowódcą mnie wkurzyło. Nie wiem co im tak zależy by dać dowódce z 3 perkami zamiast uniwersalnego załoganta z zerowym perkiem BiA i expem na kolejny.

the_blind_sniper

Wykupujac Amazon Prime dostajemy Twitch Prime za darmo.

sss

Lorrka i even za darmo na kilka dni mi się przyda potestuję bo to fajny magazynek.

WWG

Ja nigdy nie zapłaciłem za tego prime a nie raz korzystałem z bonusów. Wpadło kilku dowódców, sporo misji x5, kilka dni premium i innych pierdół oraz bardzo dobry czołg.

Radzel

Jak widac niektorym latwo dogodzic.
Po pierwsze, nie za free a za subskrypcje twitch prime.
Po drugie, ten tiger jest w kazdej paczce prime, nie wazne, czy kupionej na poczatku promocji, czy w aktualnej.
Po trzecie, Twoj zdobyczny tiger jest blokowany, o ile nie przedluzysz subskrypcji prime…A w mojej opini placic miesieczny abonament za VII-tierowy mocno przecietny czolg to slaba opcja.
Pozdrawiam

Anonimowo

Co do pkt. 1: kwestia perspektywy.
1. Ktoś kto i tak subuje na twitchu to za niewielki dodatek otrzymuje więcej bonusów (dokładnie dodatek w kwocie 1 euro, czyli ok. 4,2 zł, czyli Harnasia). Twitch Prime to nie tylko właśnie subskrypcja streama, a również dostęp choćby do Amazon Video (spory wybór bajek, seriali i filmów), darmowych gier na miesiąc, czy tych lootsów do różnych gier. I tu wątpię, by WG na tym zarabiało bezpośrednio – bardziej wydaje mi się to jako element promocji tej gry przez większego wydawcę. Tu praktycznie fanty są za free, bo w cenie tych 4 zł nie ma szans by tyle bonusów się zmieściło.
2. Ktoś kto jednak nie subuje i aktywuje tylko po te bonusy – wtedy ktoś rzeczywiście płaci za te fanty, bo mała szansa, że z innych korzyści będzie czerpać.

Odnośnie pkt. 3: kwestia podejścia. Imho to, zaraz po T29 i Habichu, trzeci najlepszy HT tego tieru. Sporo odbija i działo na którym mogę polegać. Nie jest to też jednak HT, jak zresztą chyba każdy tego tieru, “for dummies”. Ustawić się też trzeba umieć. Chętnie tu poznam twoje argumenty przeciw temu czołgowi. Oczywiście rozsądnych, zgodnych z jego klasą, a nie w stylu “że nie jest mobilny”.

nn

1 euro ? serio ?
7-day free trial, then EUR $2.99 for the first 6 months, EUR $5.99 thereafter.

Anonimowo

Względem samego suba za 4,99 euro i po promocyjnym okresie Twitch Prime.

sss

ale wiecie że wystraczy podać karte wziąć nagrodę i usunąć i masz za darmo…

wow11

wow znowu nie ma defendera na zawsze..

Wg.....

Hahah ale słabe jak zawsze

Volbeat_71

Może nie być wcale.
Ja jestem zadowolony, w pierwszej paczce za free dostałem zdobycznego Tiger II
Atu zawsze mało i mało i mało.

Xd

1