Wojny streamowe na serwerze RU

Na serwerze RU ruszyły przygotowania do “Bitwy Streamerów”. Do plików aktualizacji 1.7.1 dodano medale, które będą mogli zdobyć gracze zza wschodniej granicy.

Warto wspomnieć, że serwer EU także będzie miał swój event.

Wojny streamowe

Wcześnie w 2020 roku, World of Tanks będzie gościć wojny streamowe, ekscytującą rywalizację pomiędzy najpopularniejszymi współtwórcami naszej gry.

Skill4ltu, AwesomeEpicGuys, Dezgamez oraz Mailand zostali wyznaczeni by dla Was walczyć, ale tylko jeden z nich zatriumfuje. Wydarzenie odbędzie się w specjalnym formacie i przyniesie Wam mnóstwo cennych nagród. Ale przed wszystkim, będziecie mogli zyskać członka załogi z podobizną Waszego ulubionego bloggera wraz ze specjalnymi ścieżkami dialogowymi w bitwie. Wspierajcie uczestników wydarzenia i pokażcie, że to Wasz oblubieniec posiada najbardziej zżytą społeczność, a za Waszą proaktywną postawę otrzymujcie wartościowe nagrody.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcysiek

Tylko skill

EaSyCarry_dominikk10_

Lubię DezGamez ale nie wiem czy ma duże poparcie graczy

anon

to w wydarzeniu wybierz Deza, spoko gościu, jak Skill… wydaje mi się, że wydarzenie będzie tak skonstruowane, żeby KAŻDY mógł wygrać ulubionego dowódcę…

anon

Stawianie na gąskach przeciwników będzie jeszcze większą przyjemnością, mając Skilla na dowódcy. 🙂

cuksomas

Slill4ltu to top 1 w kategorii MoA…. Einstein wota. Czekam na dowódcę tylko gdzie to wsadzić? Stb-1, obj-140, kranvagn, czy tvp?

yui

tylko zobacz ile on ma bitew już i ile życia zmarnował na giereczkę … 😀

Paweł

Póki zarabia na tym to ciężko nazwać to zmarnowanym czasem.

Gamer

To jak będzie event to postawie na tego litwina Skill4ltu. A nagrody się okaże czy będą takie fajne.