Wersja 1.7.1: Nowe style 3D, cz. 3

Tym razem oficjalne rendery oraz prezentacja wideo nowych styli 3D.

AMX 50 B “Javan Rhino”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

IS-3 „Montu”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Kranvagn „Hjälpkran”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Progetto 46 „Safari Corazzato”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrettoni

Miałem taką sytuację 2 razy. Wszedłem w menadżer zadań, wyłączyłem grę, załadowałem ponownie, ping dalej był gigantyczny i tak do końca bitwy. Naczytałem się wyzwisk. Za drugim razem wyszedłem z bitwy mimo ostrzeżenia o dezercji i przeszedłem na drugi serwer. Mimo wszystko nawet jak gra działa to mam znacząco gorsze pingi – zamiast 30 dochodzi do 90 czasami, stale koło 50-70. Najgorszy jest hejt od idiotów nie rozumiejących, że głupie działania często nie wynikają z własnej woli.

Mr. Karp

Eeee???
Ping 90 to jeszcze dobry ping
Ja sam często gram z takim pingiem i gram bardzo dobrze. Wczoraj ping miałem 130 i recent i tak 2300 wn8

Bóg RNG

To wy chyba nie wiecie jak się gra na lagach. Lagi zaczynają się od 200, a 90 to miód malina, 130 to jeszcze. Jak ja grałem na 600 pingu z lagami to nie raz wyciąg robiłem. A wy macie ból **** że Lagi. To chyba czas porobić coś innego niż grania w wot. Pozdrów.

Kalmar

Obaj nie macie racji, czym innym jest ping, a czym innym lag. Jeśli ping jest wysoki ale, stabilny to się gra normalnie. Jak dojdą do tego lagi i utraty stabilności pingu to pozostaje tylko wyjść z gry 😉

misiekrp

Rudinxon dobrze pisze, taka sytuacja jest od dwóch dni po północy. Pzdr.

Rudinxon

Niech lepiej wezmą się za naprawę tych serwerów. Bo nie jest fajnie jak rozpoczynasz bitwę i połowa teamu nie może wyjechać z capa lub w połowie bitwy wszystkim ping skacze do 999ms na niecałą minutę. NA jakieś style to mają czas i chęci, a na ulepszenie serwerów to juz nie.

Sla

Nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja z pingiem jak mówisz. Druga sprawa, że za style 3D odpowiedzialne są zupełnie inne osoby niż za serwery. To tak jakbyś kazał malarzowi położyć instalację elektryczną.