Wersja 1.7.1: Nowe style 3D, cz. 3

Tym razem oficjalne rendery oraz prezentacja wideo nowych styli 3D.

AMX 50 B „Javan Rhino”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

IS-3 „Montu”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Kranvagn „Hjälpkran”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Progetto 46 „Safari Corazzato”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Andrettoni pisze:

  Miałem taką sytuację 2 razy. Wszedłem w menadżer zadań, wyłączyłem grę, załadowałem ponownie, ping dalej był gigantyczny i tak do końca bitwy. Naczytałem się wyzwisk. Za drugim razem wyszedłem z bitwy mimo ostrzeżenia o dezercji i przeszedłem na drugi serwer. Mimo wszystko nawet jak gra działa to mam znacząco gorsze pingi – zamiast 30 dochodzi do 90 czasami, stale koło 50-70. Najgorszy jest hejt od idiotów nie rozumiejących, że głupie działania często nie wynikają z własnej woli.

  • Mr. Karp pisze:

   Eeee???
   Ping 90 to jeszcze dobry ping
   Ja sam często gram z takim pingiem i gram bardzo dobrze. Wczoraj ping miałem 130 i recent i tak 2300 wn8

  • Bóg RNG pisze:

   To wy chyba nie wiecie jak się gra na lagach. Lagi zaczynają się od 200, a 90 to miód malina, 130 to jeszcze. Jak ja grałem na 600 pingu z lagami to nie raz wyciąg robiłem. A wy macie ból **** że Lagi. To chyba czas porobić coś innego niż grania w wot. Pozdrów.

   • Kalmar pisze:

    Obaj nie macie racji, czym innym jest ping, a czym innym lag. Jeśli ping jest wysoki ale, stabilny to się gra normalnie. Jak dojdą do tego lagi i utraty stabilności pingu to pozostaje tylko wyjść z gry 😉

 2. misiekrp pisze:

  Rudinxon dobrze pisze, taka sytuacja jest od dwóch dni po północy. Pzdr.

 3. Rudinxon pisze:

  Niech lepiej wezmą się za naprawę tych serwerów. Bo nie jest fajnie jak rozpoczynasz bitwę i połowa teamu nie może wyjechać z capa lub w połowie bitwy wszystkim ping skacze do 999ms na niecałą minutę. NA jakieś style to mają czas i chęci, a na ulepszenie serwerów to juz nie.

  • Sla pisze:

   Nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja z pingiem jak mówisz. Druga sprawa, że za style 3D odpowiedzialne są zupełnie inne osoby niż za serwery. To tak jakbyś kazał malarzowi położyć instalację elektryczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.