Pakiet bytowy „Mike” z Twitch Prime

Drobny sneak peek lutowego pakietu bytowego Mike. W nowym zestawie Twitch Prime do wypożyczenia będą standardowo 2 pojazdy (możemy zdradzić Wam, że będą to francuski ELC EVEN 90 oraz Lorraine 40 t), wzbogacone o zestawy x5, pamiątkowy medal oraz unikalnego, „brodatego” Dowódcę.

Jego dystrybucja rozpocznie się już 30 stycznia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

26 komentarzy

 1. Tajger pisze:

  Dowódców jest jak gnoju na polu , może w końcu uniwersalnego załoganta by można dodać a nie w koło na około dowódca

 2. Prokx09 pisze:

  Ps. Zapraszam jezeli ktoś szuka dowodcy do programu rekrutacyjnego
  https://worldoftanks.eu/referral/076212e4490f47b587937cef4084f78b

 3. Ugabuga bim bambam pisze:

  Twitch Prime, nie daje tylko dodatków do WoT-a. Tak, poza WoT są inne gry.

 4. Anonim pisze:

  Co ruscy sadza o Polsce na czacie globalnym
  another moron from a pseudo country, Poland exists only because Lenin felt sorry for the shaft

 5. Anonim pisze:

  Heh to się robi już mocno Pay2Win dlaczego? Gracze dostają King Tiger’a C na VII poziomie gdzie taki KV-3 to mu może. Nie lepiej było by aby każdy takiego Tiger’a dostał i dawali by im inny czołg?

  • Anonim pisze:

   Jak grasz tak masz. KW-3 nie jest aż taki strasznie beznadziejny. Nie jest w mecie na swoim tierze, ale do totalnego crapa mu daleko.

  • O_o pisze:

   Ruskich do tej pory boli to, ze jako jedyni poza zdobyciem Moskwy jeszcze ja okupowalismy przez jakis czas. Nawet opuszczenie przez Polakow Moskwy jest swietem narodowym. O historii wspolczesnej np. Wojna polsko-bolszewicka, czy 1989 r., co przyczynilo sie miedzy innymi do upadku ZSRR nie wspominam. Polska jest sola w oku ruskich i na swoj sposob sie nas boja.

   • ojciec dyrektora pisze:

    Pracowałem w Rosji i wiem, że wygląda to inaczej. Przeciętny Rosjanin nic nie ma do Polaków, większość starszych ma nawet sentyment. Spokojnie możesz się z nimi wódki napić, na pewno będą toasty za przyjaźń między słowiańskimi narodami. Cała ta awantura została wymyślona przez ruskich i polskich polityków. Teraz pewnie, przez propagandę w rządowych mediach zmienią się stosunki pomiędzy zwykłymi Ruskimi i Polakami… a szkoda

    • O_o pisze:

     Zle rozpoczalem swoja wypowiedz 🙂 powinienem zaczac od ruskich politykow… Swiadom jestem, ze przecietny zjadacz chleba za wschodnia granica w rzyci ma antypatie pomiedzy naszymi narodami. Aczkolwiek zawsze znajdzie sie jakis „anty” co swoje trzy grosze dorzuci. Cala ta awantura na euro 2012, co sie tlukli w Warszawie to na moj gust tez byla prowokacja polityczna. Swoja interpretacja historii putin ewidentnie dazy do konfrontacji. Kwestia tylko do jakiego etapu to zabrnie…

    • MirMur pisze:

     Też tak myślę, ale jak Rusek dostanie rozkaz- to mimo, że z Tobą jeszcze 5 min temu wódkę pił- strzeli Ci w tył głowy bez mrugnięcia. Nic do Ciebie nie ma, ale rozkaz to rozkaz…

  • Dąbrowiaczek pisze:

   O ktosik zazdrosny

  • Kapitalizm pisze:

   Płace to mam. Czego nie rozumiesz tępy socjalisto?

 6. luk pisze:

  Zachecam do obstawiania wynikow meczy ligi niemieckiej..w tym tyg za trafnie wytypowany mecz dla was…1 dzien konta premium, 8 miejsc w koszarach oraz 5 duzych apteczek…powodzenia:)

 7. Anonim pisze:

  Conchita Wurst jakaś będzie? Majk czy Mike jak w Euro Trip?

 8. WWG pisze:

  Lorka już chyba była w jakimś pakiecie odbytowym? Evena mam z wymiany czołgów i zamiast już to raczej dopiero 30 stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.