Prezentujemy drugi odcinek Tank Nuts

W nowym odcinku podcastu gościem jest Craig Moore.


Drugi odcinek naszego podcastu jest już dostępny! W nowym programie Richard Cutland przyjmuje Craiga Moore’a do klubu Tank Nuts. Craig, noszący pseudonim „Tank Hunter”, jest emerytowanym sierżantem policji, którego możecie znać ze strony Tank Encyclopedia.

Jest również autorem książki Tank Hunter: World War One, opisującej szczegółowo rozwój pierwszych czołgów, których Craig jest prawdziwym znawcą. Dodatkowo jest ekspertem w zakresie niemieckich dział samobieżnych z okresu II wojny światowej, ale jak wkrótce się przekonacie, wie również co nieco o pojazdach pancernych!

Obejrzyjcie lub odsłuchajcie jego rozmowę z Richardem już teraz! Nie zapominajcie zasubskrybować podcastu Tank Nuts na swojej ulubionej platformie (jesteśmy dostępni na SpotifyApple PodcastGoogle Podcast i wielu innych). Dajcie nam również znać poniżej, co sądzicie o podcaście Tank Nuts.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments