Świętujmy Księżycowy Nowy Rok w World of Tanks

Wygląda na to, że począwszy od 24 stycznia będziemy świętować początek Księżycowego Nowego Roku: Roku Szczura. Pojawiła się dedykowana dla tego wydarzenia strona, którą możecie sprawdzić poniżej:

KLIK

Jak dotąd nieznane są szczegóły zbliżającego się eventu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

29 komentarzy

 1. WG IS SHIT pisze:

  No i gdzie to jest???

 2. czołg lol pisze:

  To będzie raczej skierowane do osób, które chińską nację rozwijają.
  Więc nie każdy będzie z tego zadowolony.

 3. Fb775 pisze:

  Spokojnie… Na dwa dni dowiemy się, że wargaming przeprasza, ale się nie wyrobił i w zamian da nowy czołg premium do sklepu w ramach rekompensaty

 4. Adamek pisze:

  A gadacie głupoty czołgiści. Widać że jest mysz na stronie, więc zapewne będzie to tryb w którym będziemy gonić kołowce mausami.

 5. fiolet pisze:

  Niech się lepiej zajmą sprawiedliwym losowaniem drużyn a nie jakimś daremnym eventem dla przedszkolaków.

  • Proste pisze:

   Bitwa losowa z samej nazwy sugeruje, dużą losowosc drużyn. Chcesz mieć drużyny o podobnym poziomie to graj bitwy rankingowe.

   • Krzywy pisze:

    Nie kazdy ma mozliwosc grac rankingowki a misje to gdzie mozna zrobic ? Prossty cz y Prostak? To ja Krzywy

   • Anonim pisze:

    Rankingówki to jeszcze większy syf. O ile niskie dywizje to nic innego jak random, o tyle wyższe to porażka na całej linii. Liczą się czołgi z mety: Ebole, Cziftejny, czy EBRy, a bitwy są jeszcze bardziej jednostronne i często jedynie co ma sens to chamskie granie pod siebie. Trzeba dać z siebie max, chyba, że wymiatacz będzie ci boostował. ale co to za radość. Do tego bitwy przewidywalne do bólu przez sam mechanizm losujący. Przeciwnik potrafi mieć 3 Ebole, 3 Chieftainy i kółkowca podczas gdy twoja może się składać z godnego dla nich rywala jak E 100, IS-4, czy Sheridan. Więc jak ktoś nie wymiata – musi zacisnąć zęby, wyciągać wnioski i starać się grać jak najlepiej na bazie każdej porażki.

    Co do bitew losowych. Jakość drużyn będzie losowa i powinno się z tym pogodzić, ale nie powinno dochodzić do sytuacji jak na rakedach, gdzie bdb czołgi są przeciwstawiane czołgom przeciętnym, których czas już dawno minął. I mam tu na myśli choćby walka KW-4 vs Defender, czy Progetto vs Pantera II. I ten problem już od dawna toczy ten tytuł, a WG oprócz mydlenia oczu jakimiś testami, toną eventów, niewiele w tej kwestii robi. Po patchu 1.0 miałem nadzieję, że coś ruszy w dobrym kierunku, ale niestety pomyliłem się. Niedługo premiera nowych czołgów dwururkowych… Jestem niemal pewien, że 8 tier z drzewka w żaden sposób nie będzie tak dobry jak premka. Premka oprócz braku snajperskiego działa nie ma większych wad. A ten z drzewka pewnie będzie miał celniejsze działo, ale pancerz z tektury co mimo wszystko będzie większą wadą w reliach gry.

  • Krzywy pisze:

   Popieraam😁!!!!!

 6. Glint pisze:

  A będą zniżki na chińskie czołgi?

 7. Lajt pisze:

  już jakby co to przesunęli datę… na 25 styczeń 😀

 8. misio pisze:

  rok 2019 zbierasz żetony na czołgach chińskich jak wygrasz bitwę (1 żeton i 3x PD), jesli masz 75 żetonów dostaniesz 2 apteczki 2 gasnice i 10 racji bojowych, piechota nie chodzi, ale bywało lepiej

 9. Kiaara pisze:

  Czy Szanowny Rykoszet może przypomnieć co było w ubiegłym roku? jakie to atrakcje były związane z tym księżycowym nowym rokiem?

 10. Anonim pisze:

  Skoro księżycowy nowy rok to pewnie będzie jakiś białoruski czołg

 11. Araninho pisze:

  Ciekawe co to będzie za tryb 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.