Wersja 1.7.1: 🇫🇷 Bat.-Châtillon Bourrasque

Jeszcze więcej screenów francuskiego Bat.-Châtillon Bourrasque. Z niewiadomego powodu Francuz otrzymał dedykowaną inskrypcję:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Charakterystyka

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nn

widziałeś gdzieś na CW T62a ? ciekawe dlaczego NIE – to się nadaje tylko na randomki

Anonimowo

Kiedyś T-62a było brane na CW ze względu na twardszą niż w Obj 140 wieżę. Jakoś to się zgrało wtedy z wprowadzeniem Obj 907 i wzrostem jego popularności na CW – i wtedy zarówno 140 i 62a straciły popularność. Z tych dwóch drzewkowych tanków wolę Obj 140 – nieco lepsza depresja + nieco większy max speed.

Parchatinho

W sumie nie wiem jak wy sądzicie ale, szkoda że pojazdy drzewkowe aż tak bardzo odstają od pojazdów specjalnych takich jak np. Obj 907 czy Chieftain. Na Obj 907 z racjami dobrą załogą pocisk masz co 4.7 sekundy w życiu takiej wartości nie osiągniesz ani na Obj 140 ani na T-62a. Pancerz 907 też mam dużo lepszy . Wiem że ziomeczki co go mają z kampanii powiedzą że płaczę i sam bym mógł go zdobyć no ale, uważam że przewaga tych tanków specjalnych nad drzewkowymi jest zbyt duża.

Anonimowo

niech mi ktos wymieni zalety miedzy 430u a 907 🙂

XD

430U wali kalafiory, mniejszy dpm, sporo wolniejszy. 907 ma trochę gorszy pancerz, przy czym dinga więcej dziwnych strzałów. Jak masz te 340 peny to raczej przebijesz 430U, a z tą krzywą 907 to nigdy nie wiadomo.

Anonimowo

Wydaje mi się to celowym zabiegiem WG. Mają zachęcić do grania tego typu wydarzeń, by nie był to kolejny martwy tryb jak drużynki. Zapewne standardowe CW nie mają aż takiego boomu jak Kampania. Kiedyś do CW/Kampanii ciągnęło możliwość zdobycia sporo golda. W czasie gdy gold stracił znaczenie i WG przycięło zarobki – wprowadzono bdb czołgi. A że balans na tym cierpi – mają w D. To samo misje osobiste mają przyciągać do grania randomków. W końcu po crap czołgi by nikt nie grał.

Killer

szkoda? chyba po to sa specjalne poswiecasz sie ciezkiej grze zeby zdobyc czolg ktoy jest specjalny a nie drzewkowy
a po drugie jest czolg ktory jest wstanie dorownac dpm 907 i jest to t62a ma duzy dpm i jest wstanie zejsc ponizej 5 sek

XD

powinnien być specjalny, a nie lepszy. po co są teiry skoro i tak na jednym tierze są lepsze i gorsze czołgi. I to DUZO lepsze, tak bardzo, ze slepy by nie zauwazył. No i zamiast pisać **** sprawdz staty, t62 nie dorówna dmp 907, o pancerzu nie wspomnę

Killer

Tokomotookod to nie jest LT to jest med a jesli to LT to musi byc to X za duzo hp jak na 8 tier

Hebius

Czas celowania 3,35, celność 0,4, pancerz wierzy 40,kadłuba 15,penetracja 190, na złocie 240. I będzie losowany na 10 tki. Jednym słowem: Tragedia. Wszystko dookoła cię przebija, zanim staniesz, pozbierasz do kupy celownik przez te 3, 35 sekundy to już cię nie ma. Arcie będzie wchodzić za całość. To musi być czołg nagroda za jakiś tryb, bo do sprzedaży by czego takiego nie dali. Szkoda, że nie jest ruski, bo na pewno miałby dużo lepsze parametry.

Dominik

Po czym wnioskujesz że jest to “*******” wybór? Może jemu się podoba i umie nim grać. To jest tak samo jak z wyborem obj 140 czy t62a. Ja bym wybrał t62a.

Bóg RNG

Bym wziął koretkę: Co byś wziął obj140 czy obj 430u? Bo t62a jest już dinozaurem.

,

o

Tokomotookod

I jak to się ma do starych czołgów które mają 300 lub 320 uszkodzeń? W takim Razie Tygrys II też powinien mieć 360 dmg by pasował do obecnych wartości. A ten Bat.-Châtillon Bourrasque powinien iść do drzewka bo z jednego LT robi się aż trzy linie i co jest bardzo nudne.