Wersja 1.7.1: Zmiany w mapach

Jak już wspominaliśmy wcześniej, na kilku mapach dokonano pewnych zmian w balansie, m.in. przesunięto punkty pojawiania się obu drużyn w trybie Bitwy spotkaniowej (obejmuje to mapy Himmelsdorf, Ensk, Lakeville, Prochorowka, Kopalnie, Stepy, Linia Zygfryda i Ruinberg). Poniżej znajdziecie porównania minimapek.

Ponadto mapa Urwisko została dodana do trybu Bitwy spotkaniowej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

31 komentarzy

 1. Wotanik pisze:

  Może zamiast upiększać i balansować stare mapy, można by wprowadzić tak ze 1-2 nowe. To nie jest dużo w zamian za to ile ludzie hajsu bulą na tą grę.

 2. Anonim pisze:

  ja to bym wprowadził teraz po tych dwóch lufach z urojenia teleporty z 2 lub 3 żeby się z jednej strony na kolejną przenosić bo bitwy stanowczo za długo trwają 😉 albo możliwość zakupu za 1000 zł na 15 bitew takie wyposażenie myślę że pięknie by schodziły jak świeże bułeczki 🙂 pasowałoby jeszcze tylko nazwę zmienić bo te tanks już nie bardzo pasuje 😀

 3. Anonim pisze:

  Przynajmniej z tymi wszystkimi newsami wiadomościami jak to oni ulepszają tą gre mam przednią zabawe boki zrywać bo już w granie to już wręcz odwrotnie , w weekendy to czysta przyjemność 1 2 bitwy i mówisz basta XD

 4. Anonim pisze:

  ja bym proponował żeby takie mausy od razu respiło w jeziorku będą miały spokój 😀

 5. Anonim pisze:

  Nie wiem co ćpają w tym lokalu gdzie te wszystkie pomysły się rodzą ale ten towar jest moooocny ! 😀 kto wpadłna taki resp dla mapy lakeville no niech jeszcze respi przy samej wodzie molohy się ucieszą 😀

 6. ja pisze:

  Lakeville kompletnie skopane, przecież taki Maus zostanie wyspotowany i zginie zanim się gdziekolwiek zdąży ruszyć….

 7. krecior pisze:

  Czy tylko ja nie mogę grać ze znajomymi na CT?

 8. Anonim pisze:

  no i kolejne etapy pogarszania

 9. Dzień przegrywów życiowych ;-) pisze:

  Uwielbiam grać w weekendy, 12 bitew i WR 25% przy średniej z miesiąca ponad 56%. A rozjazdy drużyn to za każdym razem wielka niespodzianka.
  Super zabawa 😉

  • Anonim pisze:

   No to ja dziś totalnie warzywiłem jak na to co zwykle gram i 76% WR. Zapewne przyjdzie korekta i nie będzie tak jak dziś 😛

  • maillo pisze:

   Zwykłe pier##lenie i usprawiedliwianie tego, że słabo grasz. Weekendowe noobki i randomy są tak samo w Twojej jak i przeciwnej drużynie, tak więc wychodzi to na zero. Chcesz lepszych wyników to zacznij do siebie.

 10. Bagienny pisze:

  step jest taki sam

 11. Anonim pisze:

  Chyba jeszcze mapy Fjordy brakuje

 12. Czytelnik pisze:

  Albo ja ślepy, albo nie widzę zmian na Stepach

 13. Majkel pisze:

  Właśnie nie, w większości dobra zmiana. Kopalnie bardzo na plus, wreszcie północny spawn nie jest tak bardzo faworyzowany. Chyba jedynie zepsuli Lakeville, teraz instant spoty będą jeszcze częstsze.

  • Adam pisze:

   Mylisz sie. Cap dolny (południowy) na kopalniach może o wiele łatwiej zająć hilla bo mają szybszą drogę a kto zajmie hilla ten wygrywa

   • Majkel pisze:

    Nie w tym trybie koleżko 😉 zawsze przy spotkaniowej góra była faworyzowana i to nie tylko moje zdanie.
    Lajty i medy były respione na południowej drużynie na wysepce po lewej. Choćbyś się ze****ał to nigdy nie będziesz pierwszy na hillu startując równo, a po drugie drużyna północna miała od razu wsparcie z górki, a dolna dopiero dojeżdżała do hilla. Swoją drogą to zazwyczaj HTki z dolnej drużyny jechały na capa się nawalać więc nikogo z grubsza to nie interesowało. Najwyżej jakiś med mógł się przycampić przy krzaczku na plaży i walnąć jeden strzał przy dobrym celu na kogoś wjeżdżającego na hilla z drużyny północnej i tyle.
    Ta zmiana w dużym stopniu balansuje mapkę.

 14. Edwin pisze:

  Wreszcie zmienili respy na Kopalniach, przez co będzie można znów grać spotkaniówki. Trochę niepokoi mnie ta zmiana na Lakeville, gdzie wolne czołgi mogą mieć małe problemy w dobie kołowców. BTW. respy na Stepach też uległy zmianie? Bo obrazki są takie same.

 15. GiT pisze:

  No to bitwy będą teraz trwały 3 min a nie 5 min. XD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.