Wersja 1.7.1: pierwszy test publiczny

Krótka informacja: możecie już zaktualizować serwer testowy do najnowszej wersji. Start za około godzinę.

Instalacja tylko za pośrednictwem Wargaming Game Center:

 1. Wszystkie gry ;
 2. Zainstaluj grę na podstawie ID ;
 3. Podajemy ID: WOT.CT.PRODUCTION@https://wgus-wotct.wargaming.net ;
 4. Zainstaluj.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

28 komentarzy

 1. kaliber_16 pisze:

  Gdzie ja mam wpisać to WOT.CT.PRODUCTION@https://wgus-wotct.wargaming.net

 2. piter pisze:

  czy tylko mi nie dziala? :O

 3. Gracz z pasja pisze:

  ST II Gówno Tak jak myslałem penetracja na goldzie nie przebija garnka u przeciwnika szkoda czasu na linie

 4. gold__-__ noob pisze:

  ST II ma 310 peny na goldzie a nie miał mieć 340 peny?

  • Anonim pisze:

   A co 310 to za mało? Imho nawet standardowa pena jest ok. Kwestia to umiejętność celowania, a nie strzelanie na odwal się, bo ma się milion peny. I to chyba SirFoch udowodnił. No ale co kto woli.

   • Okisno pisze:

    Nie masz racji człowieku… Nie chodzi o precyzyjne celowanie czy znanie słabych punktów chodzi o RNG które nie pomaga i o przeciwnika czy Ci pozwoli się wstrzelić w słabe punkty. Grałem na testowym wczoraj od 17:30 do 23:00 więcej razy się odbiłem od przeciwnika niż zyskałem DMG. Jestem tego samego zdania , że 310 peny to na taki czołg z taką wolna wierzą stanowczo za mało. 330 stanowczo wystarczy.

    • Oksino pisze:

     Kolejne bitwy i spostrzeżenia.

     Nie wyciąga tych 40km/h jakie ma na papierze, jak wyciągnie na maxa 35 km/h to jest dobrze. Czołg bardzo łatwo objechać (wiem bo mnie 907 wystrzelała jak kaczkę). Dodam , że ma kompletnie niecelne działo, które z 200 metrów nie potrafi wbić się w wekspota. Skupiaczka + dyrektywa wcale nie pomaga , często wali kalafiorami. Za często pada mu lufa od centralnych strzałów i ładowniczy, których jest dwóch. Z tych pozytywnych to potrafi dużo odbijać ale saickrapa raczej nie polecam nim robić bo łyka prawie wszytko co ma penę powyżej 330. (np. Dzik ).

     Podsumowanie kolejnych bitew: na początku bylem podekscytowany tym nowym tankiem po wielu bitwach mam mieszane uczucia. Dodam że na testowym przez małpy ciężko jest coś testować.

     • Oksino pisze:

      Kolenie testy… nie mogę przebić z 310 peny dolną płytę typka 5 to jest k…a jakiś dramat. Waliłem go 3 x i 3 x się odbiłem.

   • Anonim pisze:

    za teksty tego klauna Anonima to tylko ban. Gdzie jest skill, gdzie umiejętność celowania jak pociski lecą gdzie chcą??? Na X 340 to i tak mało, bo większość czogłów i tak musisz po garnkach walić, co nie ma nic wspólnego z skillem.

  • Anonim pisze:

   gdzie te umiejętności jak pociski lecą jak chcą. Dobra pena to taka, przy której nie musisz walić po garnkach, czli na pewno nie 340

 5. XDDDD pisze:

  Wy umiecie czytac…? Wyraźnie pisze ze START ZA OKOŁO GODZINE nie wiem jak mozna byc tak ułomnym żeby tego nie zrozumieć…

 6. Anonim pisze:

  spokojnie wieczorem odwołają jak Halloween

 7. MatiX_PL pisze:

  Dalej wejść nie można

 8. ka boom pisze:

  zrobiłem aktualizacja i nic nie mogę wejść

 9. MefiuOficjalnie pisze:

  A czy jest może podane kiedy testy publiczne zostaną zamknięte?

  • Anonim pisze:

   Nie ma podanej takiej informacji. Obstawiam, że zamknięcie będzie między etapami testu (dwa, trzy etapy) oraz zaraz po wprowadzeniu patcha na serwer (ok. 29 stycznia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.