Sklep premium: 🇬🇧 Turtle Mk. I i T-44-100

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
VeryBigBoom

Liberte ma bardzo mocny pancerz przedni, ale słaby boczny – nie możesz się nim kontowac i powinieneś spozycjonowac się gdzies defensywnie, żeby trudno cię było oflankowac i żeby nie obracać za dużo wierzą – ma bardzo slabe soft staty przy obrocie. I zainwestować w snap- shota, brother in arms, moduły do celowania. Na srednim dystansie weakspot na wierzy jest trudny do trafienia.

misio

polowalem na T-44, ale szal zakupów paczek podczas nocnych piwnych plutonów trochę mnie otrzeźwił gdy przyszedł rachunek z orange, może poczekam na tankfest etc….

env1ro

Oba czołgi dobre na swoje tiery, na 9 tiery jeszcze jakoś się dadzą radę, ale na 10 to mięso armatnie jak dla mnie 😛

mareczek

Szkoda bo golda ze skrzynek mam bardzo dużo i nie mam jak wydać na czołgi .

Anonimowo

Na oferty za złoto trzeba będzie teraz zdrowo poczekać na kolejny kalendarz. Sierpień? 😀

O_o

Czarny rynek. O ile oczywiscie bedzie. Rok temu to byl strzal w 10. Zarowno wizerunkowo jak i marketingowo, wiec mysle, ze z checia to powtorza…

Anonimowo

Kup T-54 mod. 1
Jest o wiele lepszy

Anonimowo

czy lepszy? ale że o wiele??

O_o

W czym lepszy? Moze tylko w pancerzu… a co w dzisiejszym wocie znaczy pancerz? Dzialo to samo, z lepszymi soft statami dla t44 100. Mobilnosc bez porownania na korzysc t44 – moc na tone, predkosc, opory gruntu… A mobilnosc na medzie w obecnych realiach gry jest bardziej porzadana niz pancerz… W odczuciu grania t44 100 jest o niebo przyjemniejszy niz t54 prot. Wiec subiektywnie i obiektywnie wygrywa u mnie t44.

facet

Kiedyś też tak mówiłem ale prawda jest taka że tylko amatorzy liczą na pancerz ..dobrym graczom jest on niepotrzebny. T44 100 jest przyjemniejszy w grze od ociężałego moda ..a że gram już całkiem nieźle 6700 oceny to teraz doceniam przewagę t44/100

Dragon510

Czy jest możliwość wymiany czołgów na Turtle mk1? Czy nie on jest w sklepie premium jako oferta czasowa.

Glint

Tylko na czołgi z drzewka za złoto.

Majka

Ja zamieniłem turtla mk1 na elc90 i jestem zadowolony 🙂 Elc robi swoje małe i szybkie a turtle to bardzo upośledzona wersja ts5 omijajcie go jak tylko się da . Jeżeli mm poprawią kołowe znerfią (w co wątpię) to może będzie grywalny. Obecnie Wot bazuje tylko na szybkich czołgach – swoją drogą jakbym chciał grać w wyścigi samochodowe to miałbym np. NFS a to jest (była kiedyś) gra o CZOŁGACH . Równie dobrze mogą wykastrować wszystkie drzewkowe medy , htki , tdki, i zostawić tylko tier 1oraz 10 . A co do Filmów propagandowych typu “epicka bitwa itp.”
Niech jakiś youtuber na żywo odpali teraz randoma i pogra z amunicja specjalną lub bez ( bez różnicy) ciężkimi od 6 do 8 tieru np. niemiecką linią – dziwne że tylko kołowe lub premki ewentualnie 10 tiery tylko widać .Moja ocena wota jest prosta 3/4 drzewkowych pojazdów jest niegrywalna pozostają tylko premtanki ( a miały tylko zarabiać i szkolić) kołowe i specjalne. Nie nie jestem płaczkiem posiadam 38 premek i wolałbym aby kazda była znerfiona a drzewkowe pojazdy ( za wyjątkiem kołowych) otrzymały buffa do pancerza o 100% . Raz już odszedłem na 6 miesięcy od wota i pograłem w Armored Warfare teraz cuż jak odejdę to na zawsze w obu produkcjach sporo wydałem siana . Zamierzam wrócić do AW tam przynajmniej każdy gracz na każdej maszynie ma równe szanse . Obecne bitki max 5min (przy dobrych wiatrach) wszędzie gwizda gold począwszy od 2 tieru , KOŁOWE MUTANTY a to wszystko na zbyt za małych mapach . Zauwazyłem wzrost topielców w bitwach kiedyś już tak było i szczerze ? sam tak zacznę robić !!!! Żegnam !!!

StaryNaPlecach

XD 180 ziko za meda