Trade-In: Brak pojazdów na liście jednostek możliwych do zamiany

Kolejny poradnik od _Patrola 🙂


Zauważyłem, że gracze mają problem, a dokładnie nie widzą wszystkich pojazdów w oknie wymiany pojazdów. Przyczyną są wypożyczone pojazdy. Postanowiłem popełnić poradnik:

Przed wymianą upewnijmy się czy pojazd, który chcemy kupić nie jest czasem w garażu gry, bo może się okazać, że kiedyś go wypożyczyliśmy i jeśli mamy go w garażu gry, to pojazd nie pojawi się na liście pojazdów, które chcemy kupić.

Po upewnieniu się czytamy dalej.

1. Zaloguj się do garażu gry.

2. Po zalogowaniu kliknij sklep.

Posted Image

3. Kliknij ikonkę zamiany pojazdów.

Posted Image

4. Korzystając z rolki myszki znajdź pojazd, który chcesz kupić.

5. Można też zainteresować się karuzelą pojazdów i kliknąć prawym przyciskiem myszki na tenku i wybrać > wymień.

Posted Image

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mikou

Hej, chciałbym się was zapytać czy warto jest zamienić Liberte na ELC EVEN 90. Okropnie mi gra Liberte i nie kumam tego czołgu. Albo co mógłbym zamienić za Liberte? Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam 🙂

Ubik

Może dodajcie poradnik jak grać drzewkowymi pojazdami jak równy z równym przeciwko dzisiejszym premkom i kołowym – podejrzewam że nikt się tego nie podejmie 🙂

Ubik

I między innymi w tym również leży problem co do bitek 0 do 15

Ubik

A co do przyszłych zmian pocisków hp itp to tak naprawdę nic nie da statystyki pojazdów zwiększą się ale wynik będzie praktycznie identyczny jak obecnie hmm tak amunicja specjalna znerfiona to tylko zachęta do jej użycia więcej wbić więcej dmg( BUFF DO HP DLA KAŻDEGO) i lepsze staty . A gracze chcący zrelaksować się po pracy wchodząc do takiej bitki … Moim zdaniem wg idzie złą drogą ale to tylko moja opinia i nie każdy się ze mną zgodzi

Anonimowo

A po co się podejmować w ogóle? Problem leży w graczach i w tym, że przesiadka z premki na nieco gorszy odpowiednik ich boli i nie potrafią się dostosować do nowych realiów. I tylko w tym i tego typu graczach. Większość 8 daje sobie radę. IS-3 się niewiele zestarzał. Indien dostał buffa i jest nawet lepszy niż Mutz. WZ-132 jakos nie odstaje od chińskiego Bulgota.

Alicja

To pograj sobie kolego tigerami 1 oraz P to zrozumiesz o co chodzi a potem przeżyj atak EBR mądralo

TwojaBabcia

Fajna sprawa ta wymiana ale to i tak nie pomoże grać pojazdami drzewkowymi jak np tiger P grać przeciwko innym jak równy z równym . Jak zamierzają niektóre drzewka wykastrować to jest ich wiele od 4tieru po 8 .Ostatnimi czasy gra idzie w szybkie czołgi głównie lekkie i kołowe i niewielka ilość medów reszta jest jak emeryt na wózku inwalidzkim . WOT obecnie męczy i nie daje praktycznie nic z czego zwykły gracz byłby zadowolony . Czekam na diablo4 a potem nara wg nie dostaniecie więcej mojej kasy oraz mojego zaufania. A kołowe wykastrować z magnetycznego celowania !

KorpoSzczur

Nie to, że się czepiam ale “popełnić poradnik” ?!

Ubik

Gra ktoś jescze tigeremP ? Albo innymi niegdyś świetnymi czołgami ? Zamiast premek dobrze by było podrasować drzewkowe stare czołgi

Wg pls

Taka staropolska forma na ‘zrobić’, rzadko używana 😉

Randomxd

Dziękuję autorowi serdecznie

a no nim

Czy da się jakoś “pozbyć” pojazdu nie rozgrywając nim tych bitew co mu pozostały ?

----------------

Nie można , możesz go co najwyżej dać jako rezerwowy .

Anonimowo

tak

a

ffff

Anonimowo

To samo tyczy się wyboru pojazdu w ramach nagrody za program rekrutacyjny. Jeśli mamy na wypożyczeniu, nie możemy go wybrać.
Pytanie: Czy da się jakoś go “pozbyć” nie rozgrywając X bitew, które mu jeszcze zostały ?