Narodziny przemysłu opóźnione

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

131 komentarzy
Tegenerator

Szukam planu
Nick: Tegenerat

YU

Resecik .. i wszystko jasne .. 11 X + 5 X specjalnych przy 13k … niezłe

Anonimowo

Jezu ale ludzie mają ból **** o tą pisownie ja pierdycze 😀 człowiek pisze prawdę na szybkości komu się chce poprawiać 😛 a tu zaraz zasrani poloniści na bezrobociu bół **** jakby im drzazgi wlazły albo na kaktusie usiedli XD

Anonimowo

Mów leniu za siebie i za Tobie podobnym. Po to są znaki interpunkcyjne i zmiękczenia na klawiaturze żeby z nich korzystać, jeśli nie chce Ci się przeczytać swoich wypocin i poprawić błędy oraz jakich słów używasz to świadczy w pewnym stopniu o tym jakim jesteś człowiekiem, najlepiej jutro leż cały dzień bo przecież komu chce się wstawać 🙂

Anonimowo

szukam klanu nick: Rumpli_

gracz z wot

Słownik, bo oczy bolą ! Racja serio mi, aż krwawią .

robertunio

Człowiek całe życie się uczy i dowiaduje ciekawych żeczy – fajnie że opóźnili tą kampanię, bo dzięki temu dowiedziałem się że ludzie biorą urlopy po to żeby grać w giereczkę, a nigdy do głowy by mi to nie przyszło. 🙂

Anonimowo

Ha ha ha rozwaliło mnie to 🙂

Hdbnsnd

Po co się czepiacie że ludzie urlop na kampanię biorą zazdrościcie im że oni pograją a wy nie xddd? To ich urlop ich czas was to powinno ch*j obchodzić i oni wybierają na co go wykorzystają

Anonimowo

Zazdrościć? Chyba z konia spadłeś. Jak można zazdrościć coś takiego? Urlop by sobie w czołgusie pograć KEKW

Plecki

Jak mozna byc tak krotkowzrocznym cymbalem?