Narodziny przemysłu opóźnione
Krótka informacja: start styczniowej Kampanii został przesunięty na 13 lutego.
Mamy dla Was ważną wiadomość. Z powodu potencjalnych problemów technicznych, rozpoczęcie wydarzenia Narodziny przemysłu na mapie globalnej 16 stycznia mogłoby oznaczać niedostateczną jakość rozgrywki i mniejszą radość z gry. Wprowadzenie wydarzenia na tak dużą skalę, gdzie każda bitwa może zaważyć na ostatecznym wyniku, byłoby obecnie zbyt ryzykowne. Potencjalne błędy techniczne mogłyby spowodować utratę postępów w grze, co z kolei wpłynęłoby na rozdawanie oraz dostarczanie nagród. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, zdecydowaliśmy odłożyć to wydarzenie na późniejszą datę,13 lutego. Szczerze Was za to przepraszamy. Prosimy o Waszą cierpliwość i wyrozumienie.
Portal EU
via WoT Express & forum.worldoftanks.eu





Szukam planu
Nick: Tegenerat
Resecik .. i wszystko jasne .. 11 X + 5 X specjalnych przy 13k … niezłe
Jezu ale ludzie mają ból **** o tą pisownie ja pierdycze 😀 człowiek pisze prawdę na szybkości komu się chce poprawiać 😛 a tu zaraz zasrani poloniści na bezrobociu bół **** jakby im drzazgi wlazły albo na kaktusie usiedli XD
Mów leniu za siebie i za Tobie podobnym. Po to są znaki interpunkcyjne i zmiękczenia na klawiaturze żeby z nich korzystać, jeśli nie chce Ci się przeczytać swoich wypocin i poprawić błędy oraz jakich słów używasz to świadczy w pewnym stopniu o tym jakim jesteś człowiekiem, najlepiej jutro leż cały dzień bo przecież komu chce się wstawać 🙂
szukam klanu nick: Rumpli_
Słownik, bo oczy bolą ! Racja serio mi, aż krwawią .
Człowiek całe życie się uczy i dowiaduje ciekawych żeczy – fajnie że opóźnili tą kampanię, bo dzięki temu dowiedziałem się że ludzie biorą urlopy po to żeby grać w giereczkę, a nigdy do głowy by mi to nie przyszło. 🙂
Ha ha ha rozwaliło mnie to 🙂
Po co się czepiacie że ludzie urlop na kampanię biorą zazdrościcie im że oni pograją a wy nie xddd? To ich urlop ich czas was to powinno ch*j obchodzić i oni wybierają na co go wykorzystają
Zazdrościć? Chyba z konia spadłeś. Jak można zazdrościć coś takiego? Urlop by sobie w czołgusie pograć KEKW
Jak mozna byc tak krotkowzrocznym cymbalem?