Przedstawiamy „Tank Nuts”, nasz pierwszy podcast

Dzięki temu programowi dowiesz się czegoś więcej na temat czołgów i pojazdów pancernych!


W drodze wyjątku film ten nie ma dostępnych napisów.

Dowódcy!

Ogłaszamy dziś z dumą nasz pierwszy podcast pod tytułem Tank Nuts! Gospodarzem jest Richard Cutland – weteran armii brytyjskiej z 30-letnim stażem, którego poznaliście już w naszej serii filmów „Poznaj czołgi od podszewki”. Podcast przedstawi głębokie rozmowy z najlepszymi gośćmi ze świata wozów pancernych, w tym z historykami, autorami, kaskaderami i weteranami.

W pierwszym odcinku z przyjemnością ugościmy Jima Dowdalla. Może i nie znacie jego nazwiska, ale na pewno widzieliście jego filmy! Jim ma 40 lat doświadczenia w przemyśle rozrywkowym. Na stronie IMDb znajduje się na liście twórców w ponad 200 filmach. Pracował na planie dzieł takich jak „Parszywa dwunastka”, „Tylko dla orłów”, dziewięć różnych filmów z serii James Bond, „Pianista”, „Szeregowiec Ryan” i ostatnio „Furia”! Jim również jest zafascynowany czołgami. Kolekcjonuje przedmioty z II wojny światowej i dawał wykłady w Imperial War Museum.

Obejrzyjcie lub odsłuchajcie jego rozmowę z Richardem już teraz! Nie zapominajcie zasubskrybować podcastu Tank Nuts na swojej ulubionej platformie (jesteśmy dostępni na Spotify, Apple Podcast, Google Podcast i wielu innych). Dajcie nam również znać poniżej, co sądzicie o podcaście Tank Nuts.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ojebało was po angieleskiemu gdzie cywilizowane literki ?