Wersja 1.7.1: data wprowadzenia

Krótka informacja: jak informuje WoT Express, data wprowadzenia nowej wersji na serwerze RU została zaplanowana na 28 stycznia. Z tego też powodu powstaną dwa nowe foldery: ./mods/1.7.1.0/ i ./res_mods/1.7.1.0/.

Serwer EU otrzyma patch zapewne następnego dnia, tj. w środę, 29 stycznia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

do kiedy mozna dekorowac choinke dokladnie? nie rozumiem tego przedluzenia atmosfery a co z choinka i skorupkami?

Anonimowo

do 14tego godz 6.00

TnTYeeter

Chyba do 14.01

Anonimowo

tak myslalem, czyli jak zbije skorupki z choinki by ukonczyc kolekcje 14stego (brakuje 3 babek V) to zwyczajnie nie bedzie mi naliczac bonusow za swiateczna atmosfere, super sobie wymyslili zobacze na czym mi bardziej w sumie zlaezy bo ten zderzacz dupowato duplikuje zamiast tworzyc potrzebne

WhoreGAYming

Z tego wynika, że czerwone supertestery robiące 1, może 1.5 strzału na bitwę, są już na tyle porządnym źródłem informacji i wartościowych opinii, że już nie potrzeba whoregamingom zasięgać opinii lepszych graczy poprzez test publiczny.

Gorgeus

Po co robić testy jak zrobili już na graczach, którzy posiadają object 703 II, sprawdzili statystyki jak nimi grają nooby i lepsi gracze i więcej nie trzeba