Operacje Świąteczne 2020: Korzystajcie z bonusu pojazdów do 28 stycznia!

Prosto z portalu WoT 😉


Ho, ho, ho, Dowódcy! Macie uciechę z festiwalowych atrakcji, które przygotowałem dla Was ze Śnieżynkami?

 

Prędzej czy później świąteczny okres dobiegnie końca, ale nie w World of Tanks! Mimo że operacje świąteczne 2020 dobiegają końca, nie ma powodów do obaw. Czas atrakcji festiwalowych został przedłożony, ponieważ wraz z moimi nieodłącznymi Śnieżynkami postanowiliśmy przedłużyć efekt pojazdów operacji świątecznych! Świętowanie w najlepsze będzie trwało od 14 stycznia (06:00 UTC) do 28 stycznia (01:00 UTC). Przyjrzyjmy się temu z bliska.

 

Wyjątkowy bonus do wolnych PD, PD bitewnego lub PD załogi

Jeśli osiągnęliście V lub wyższy poziom świątecznej atmosfery, w dalszym ciągu możecie skorzystać z Waszych pojazdów Operacji świątecznych. Tak jak wcześniej, te maszyny otrzymają specjalny bonus do wolnych PD, PD bitewnego lub PD załogi, które zdobędziecie w bitwach losowych. Pamiętajcie: typ bonusu zależy od typu pojazdu!

Ponadto, maksymalna premia kredytowa, którą osiągniecie w czasie wydarzenia będzie zastosowana w czołgach znajdujących się w miejscach pojazdów Operacji świątecznych. Grajcie bez pośpiechu farmiąc przy okazji tony kredytów.

 

Porady od Śnieżynek

By zmaksymalizować Wasze korzyści i zadowolenie z przedłużenia wydarzenia, zapoznajcie się z tymi wskazówkami przygotowanymi dla Was przez moje pomocnice.

  • Jeżeli nie dotarliście do V poziomu Świątecznej atmosfery oraz nie odblokowaliście miejsc pojazdów Operacji świątecznych, to nadszedł właściwy czas by dać z siebie wszystko! Ale pośpieszcie się – do 14 stycznia nie zostało wiele czasu, a to wtedy kończy się zasadnicza część Operacji świątecznych!
  • Możecie zmienić każdy z czołgów w gałęzi raz dzienne za darmo, ale dodatkowe zmiany będą wymagały wydania paru kredytów. Mała wskazówka: okres przygotowania resetuje się każdego dnia przy resecie serwerów gry, tak samo jak Wasz bonus 2x PD za pierwsze zwycięstwo.
  • Nie oszczędzajcie się aby ukończyć wszystkie kolekcje w pozostałym czasie i uzyskać możliwie najwyższy bonus do kredytów oraz zdobyć przecudne świąteczne style.
  • Osiągnięcie X poziomu świątecznej atmosfery wynagrodzi Was min. zapasem radzieckich schematów. Wspomogą one Was w szybszym zbadaniu nadchodzących radzieckich pojazdów dwudziałowych. Nowa podgałąź rozpocznie się z KV-3 na VII poziomie, a pojazdy Operacji świątecznych pomogą Wam w zdobyciu więcej PD, byście mogli z nich skorzystać.
  • Na końcu głównej części wydarzenia Operacje świąteczne, 14 stycznia, świąteczny garaż stanie się niedostępny, co uniemożliwi nabywanie dużych pudełek.

Niechaj rok 2020 rozpocznie się od wielkich zwycięstw, Dowódco! Przedłużcie sobie święta, unicestwiajcie przeciwników zdobywając smakowite bonusy! Mamy nadzieję, że Operacje świąteczne 2020 dostarczyły Wam wiele przyjemności i że będzie tak również w czasie przedłużenia wydarzenia. Żegnamy się z Wami, ale kto wie, może zobaczymy się w przyszłym roku? Trzymajcie się ciepło i niech Wam szczęście dopisuje na polu bitwy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adamek

Z moim szczęściem to ja nawet jednej kolekcji nie ukończę… V poziom jednej z kolekcji 2020, na 3 możliwe czubki choinki mam jeden odkryty. Wrzucam do zderzacza, by wylosowało mi jedną z tych dwóch (mam aż 60% szansy). I co? I już 5 razy mi wypadło to, co już mam :). Szczęście do gier losowych to ja mam, że huhu

Graczod7lat

To kiedy rozebrać ostatecznie choinkę i spróbować zapełnić album. Kto zrozumiał niech powie?

Dejwid

Czyli po 14 stycznia nie będzie też możliwości ukończenia kolekcji ze stylami?

luki

chyba nie, no mi jeszcze zostalo 90 ozdob zeby caly album odkryc..:/ moze z rozbitych skorupek chociaz jeden styl uda sie mi w ossttani dzien zdobyc tj 13tego…

Adamek

Ta, ****. Ja już 5 razy trafiłem na to samo co mam w zderzaczu, mimo, iż mam 60% szansy na to, że wylosuje coś, czego nie mam… i 5*1080 skorupek w pi…u 🙂

Dodos141

Szkoda ze nie można dać premki 8 tieru to fajnie by się zarabiał 🙁

Anonimowo

Ale co zarabiał? Boosty ze slotów są do XP’a różnego rodzaju. Ogólny boost kredytów dotyczy każdego rodzaju pojazdów. Więc jeśli nick tu jak w grze – się nie dziwię. Masz problemy z pojmowaniem faktów które są przekazywane w garażu, czy newsach, czy to w bitwie, a tym samym zawsze będziesz miał mały wpływ na bitwy. Nie ogarniasz co się dzieje mimo upływu prawie miesiąca od startu wydarzenia.

Gofer

Ale przecież nie można dać premki anonim,to ty nie ogarniasz

Anonimowo

co jeden to lepszy 😀

Anonimowo

Hej wyrzuć te boty z gry 35 bitew 2 wygrane min wn8 na niebiesko nie da sie grac na podwórkach mam gości zachowujacych sie jak boty słynne strzelanie na autaimie bez peny oraz jazdę przed siebie skupione dzialo nie na pojazdach przed sobą tylko na niepsoagalnuch celach bitwy 2_13 od czasu maratonu nie da sie grac zatem zakanczam przygodę z botami i czekam na aktualne

Anonimowo

jak grasz tak jak piszesz to co sie dziwisz

Anonimowo

Do tego wygląda, że pomylił ocenę osobistą, z WN8. Zdarza się wśród nich i tacy…

Anonimowo

Hs

Benku

A czy ten bonus +50% do kredytów będzie działał nadal na wszystkie czołgi, czy tylko te wybrane do operacji świątecznych?

Anonimowo

przeczytaj jeszcze raz to sie dowiesz

Anonimowo

Dokładnie tak. Przeczytaj jeszcze raz, to się dowiesz. Albo i się nie dowiesz, wszak iPhone wszystkiego nie ‘autokorektuje”, zwłaszcza czytania ze zrozumieniem.

Kocececk

To będzie czy nie bo nie wiem czy warto kupić iPhona , czemu to musi być iPhona a nie npnokia

Anonimowo

Doceniam poczucie humoru ale nie toleruję lenistwa czy też czytania bez zrozumienia. Nie udzielę odpowiedzi. Do miłej lektury marsz. xD

Adamek

Benku, A co ma w ogóle iPhone do tego i dlaczego tak z nim wyskoczyłeś? xD