Limity płatności Paysafecard

Krótka notka wprost z Działu Obsługi Klienta:

Drodzy Gracze!

Wraz z wprowadzeniem Dyrektywy AMLD 5 w państwach członkowskich UE, anonimowe płatności przy użyciu klasycznych kart typu pre-paid na kwoty powyżej 50* EUR nie będą już możliwe.

  • Od 30 grudnia 2019 klienci z Niemiec i Chorwacji mogą dokonywać płatności na kwoty większe niż 50* EUR wyłącznie z wykorzystaniem osobistych kont my Paysafecard. Indywidualne płatności do kwoty 50* EUR nadal będą akceptowane przez wprowadzenie 16 cyfrowego kodu PIN Paysafecard.
  • Począwszy od 8 stycznia 2020 wszystkie kraje EU wprowadzą te limity.

Więcej informacji TUTAJ.

Wsparcie Wargaming.net

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
taa

“Dyrektywy AMLD 5” – tu jest błąd. Albo dyrektywa AML, albo bez słowa dyrektywa, bo “D” w AMLD jest właśnie skrótem od dyrektywa.

JakisRandom

Nie rozumiem po co ludzie utrudniają sobie życie trzymając wszystko w paragonach zamiast po zakupie przelac na konto mypsc, bo wtedy wiem że zadne resztki kasy z zakupionych itemów nie będą tkwiły przez miesiące w szafie

xxx

Cała jewropa zmierza do kontroli nad człowiekiem. Teraz nie zapłacisz anonimowo więcej jak 50 EUR . Co dalej? Kamery na ulicach są od lat, mikrofon nosisz stale przy sobie, lokalizator też…

yu

Mam założone konto MyPaysafecard więc nie muszę o nic się martwić 🙂 Po 2 to tylko konto premium jak coś kupuje:)

Anonimowo

brawo ty

Tata pjoterka

XDDDD WG ma aż tak dużo kasy?

Anonimowo

?

Anonimowo

Wg ma tu gowno do gadania geniuszu.

mafius113

ustawa unijna

Człowiek z lasu

Naucz się czytać ze zrozumieniem to będziemy cię brać na poważnie

Bóg RNG

Jprdl gałganie to polityka UE a nie polityka WG. Czytanie ze zrozumieniem, brawo.

Uzi

Jacy wy jesteście “zajeogary kumate” człowiek źle zrozumiał, to zamiast mu wytłumaczyć, normalnie, to zleciało się niedojebc.w umysłowych co ich życie leje w dupsko by sobie się dowartościować poprzez dojechanie komuś.