Podsumowanie pierwszego dnia – Turniej Streamerów

Co to był za wieczór!
Za nami pierwszy dzień zmagań w turnieju streamerów! Po trzech godzinach walki zwycięstwa odniosły drużyny KamilEatera i PaPaPawiana, kolejno z ekipami Ryśka i Call_Me_Piotra, jednak żadna wygrana nie była lekka i oba spotkania zakończyły się dopiero w dogrywkach wynikami 4:3. W końcu obie przegrane drużyny spotkały się w meczu eliminacyjnym, w którym zespół Piotra nie dał dużych szans Ryśkowi, pewnie wygrywając 4:1 i tracąc jedyny punkt w walce na Urwisku.
Jutro czekają nas kolejne trzy spotkania, które o 18:00 rozpocznie pojedynek na linii PaPaPawian-KamilEater, z którego przegrana drużyna powalczy później o szansę wejścia do finału z Call_Me_Piotrem.

Poniżej zaktualizowana drabinka z wynikami!

Kto wygra turniej? Podzielcie się Waszymi opiniami w komentarzach. Widzimy się jutro o 18:00 na https://www.twitch.tv/sporttvppl!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek

Szkoda ze nie zaprosiliscie wincyj streamerow. Taki Vdr mogl by wpasc ze swoimi oszołomami 🙂

jozek z kobierzyna

Porównując do innych gier esport w wocie jest nudny tam nic się nie dzieje do momentu aż któraś drużyna jest zmuszona zagrać agresywnie ze względu na czas który został ale przedtem wygląda to jak random gracze stoją w miejscach i czekają na błąd przeciwnika a tego nie ogląda się ciekawie. Może dla osób grających bitwy klanowe jest to ciekawe ale chodzi o to żeby wzbudzić zainteresowanie u większego grona odbiorców.

vice

Lepiej jak nisza się wlewać. Małpa gameing yolo yolo yolo

Anonimowo

widac nie zrozumiales o czym jozek pisze a zablysnac Ci sie nie udalo

spokojny

czy Kamil po przegranej znowu sie rozpłacze 🤦‍♂️

tuitam

Fajne były bitwy, trzymam kciuki za ekipę Kamila:)