Pancerne Święta: transmisja z nagrodami

Dołączcie do WG i kilku specjalnych gości podczas specjalnego streama (relacja nadawana w języku angielskim). Jest wiele nagród do wygrania!

W niedzielę, 22 grudnia, zapraszamy do serwisów YouTube i Twitch, gdzie o godzinie 13:00 (UTC+1) rozpocznie się ostateczna bitwa, pełna zwrotów akcji, kostiumów, gości, oraz łupów dla zwycięskiej frakcji, którą wyłonimy podczas transmisji.

Goście

Na nasze wezwanie do finałowej bitwy odpowiedziało wielu dowódców. Wśród nich znajdą między innymi AwesomeEpicGuys, Skill4ltu, Mr_Kubrick, Ph3lan, eekeeboo i Echiddna!  Którzy mistrzowie osiągną największy sukces? Możecie dołączyć do walki aż do godz. 16:00 w niedzielę, 22 grudnia, więc nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w świątecznej historii,  i oglądajcie transmisje, aby dowiedzieć się, kto zwyciężył.

Nagrody i loterie

Byłoby niesprawiedliwie, gdyby zwycięska frakcja zgarnęła wszystkie nagrody dla siebie, więc zadbaliśmy o to, aby każdy oglądający transmisję miał szansę otrzymać świąteczny upominek. Poniżej przedstawiamy listę nagród do zdobycia:

  •  360 dni dostępu do konta premium World of Tanks
  •  3 x 12 dni dostępu do konta premium World of Tanks
  •  21 x 3 małe zestawy świąteczne

Ponadto podczas ostatniej transmisji rozlosujemy dwa laptopy Alienware M15 (specyfikacja urządzeń będzie uzależniona od kraju zwycięzcy). I na koniec: jeśli w serwisie Twitch będzie obserwować nas co najmniej 75 000 osób, sprezentujemy każdy czołg premium dostępny w grze*  jednemu ze szczęśliwych obserwujących na Twitchu! Jeśli chcecie znacznie wzbogacić swoją kolekcję, pomóżcie nam osiągnąć wyznaczony cel.

*osoba, która wygra nasze losowanie, otrzyma wszystkie czołgi premium, których jeszcze nie posiada, z wyłączeniem specjalnych pojazdów-nagród, pojazdów przyznawanych za zamówienia w przedsprzedaży, a także pojazdu Su 76i.

Przeczytajcie najnowsze informacje Ranzara na temat tej świątecznej konfrontacji!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Win santa

Kodzik: YOUDESERVEIT