Święta i Nowy Rok w World of Tanks Blitz

Święta i Nowy Rok w World of Tanks Blitz

Świąteczne prezenty i nowe wydarzenie z niesamowitymi nagrodami włącznie z czołgiem X poziomu VK 90.01 (P)

Święta szybko nadchodzą i aby gracze poczuli ich magię zapraszamy do odwiedzenia specjalnego garażu, w którym kryje się moc atrakcji. Weźcie udział w 15 etapowym wyzwaniu i zgarnijcie górę nagród, w tym tę najważniejszą – czołg VK 90.01 (P) poziomu X i specjalny kamuflaż dla tego potwora!

Po drodze do nagrody głównej gracze będą mogli odkryć Pz. V/IV, niemiecki czołg średni, specjalną walutę w grze dzięki której potrząsamy tajemniczą śnieżną kulą… Każdego dnia gracze mogą zdobyć trzy skrzynki zawierające dni premium, kredyty, kamuflaże i wiele więcej!

Ale to nie wszystko! Aby maksymalnie wykorzystać świąteczny czas zagrajcie w specjalną grę przeglądarkową – https://wotblitz.com/en/new-year-2020/#/  Znajdź wyjście z 8-bitowego labiryntu, zdobądź 21 skrzyń i innych rzeczy do gry, przejdź wyzwania aby otrzymać świąteczny awatar.

I jeszcze więcej! Każdy gracz otrzyma z okazji Świąt Bożego Narodzenia czołg BT-SV, czołg radziecki III poziomu, miejsce garażu dla niego, unikatowy kamuflaż, 200 020 kredytów i 2 certyfikaty na dzień premium każdy! Wystarczy zalogować się do gry między 23 grudnia a 12 stycznia.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach w World of Tanks Blitz dostępnych jest na oficjalnej stronie gry – https://wotblitz.com/en/#/

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments