Świąteczne zniżki dla czołgistów

Dowódcy!

Zbliża się koniec roku i czuć już świąteczną aurę! Czarny Piątek nie był jedyną okazją, by złapać najlepsze okazje, bo nasi wspaniali partnerzy przygotowali grudniowe zniżki na produkty World of Tanks, specjalnie dla Was! Użyjcie poniższy kod w sklepach wymienionych poniżej, by odebrać Wasze zniżki!

WOTXMAS19
25% zniżki na produkty Cobi

Zniżka 25% na modele Cobi to wspaniała okazja, by rozpocząć lub rozbudować Waszą kolekcję czołgów Cobi. Do kompletu Waszych ulubionych czołgów dołączają modele IS-7 i KV-2! Ta oferta będzie dostępna od 10 do 31 grudnia.

COBI

————————————————————-

15% zniżki na produkty Italeri

Skoro już jesteśmy przy modelach, Italeri także przygotował zniżkę 15% na wszystkie swoje produkty. Modele Italeri są łatwe w składaniu, więc to dobry sposób, by wprowadzić rodzinę lub znajomych do świata czołgów. Między innymi w katalogu znajdują się modele Pantery i Tygrysa. Ta oferta potrwa tydzień, od 10 do 17 grudnia.

ITALERI

————————————————————-

25% zniżki na produkty Displate

Jeśli nie widzieliście jeszcze plakatów Displate, to teraz jest na to dobra okazja! Sprawcie sobie własną płytę pancerza w postaci metalowego plakatu z nadrukiem World of Tanks, taniej o 25% Do wyboru są klasyczne nadruki z czołgami, a także nowa linia plakatów inspirowanych komiksami! Ta oferta potrwa tydzień, od 10 do 17 grudnia.

DISPLATE

————————————————————-

20% zniżki na produkty Spreadshirt

Skoro już zadbaliśmy o dekorację domu, możecie także odpowiednio się ubrać, by reprezentować World of Tanks! Nasza kolekcja SpreadShirt World of Tanks jest teraz objęta 20% zniżką. Do wyboru są koszulki, bluzy, kubki, torby i wiele innych! Ta oferta potrwa tydzień, od 10 do 17 grudnia.

SPREADSHIRT  

Do 40$ zniżki na produkty Wippit

Dla tych, którzy wolą drukować modele, sklep z modelami 3D Wippit ma teraz wielkie zniżki na trójwymiarowe modele odznak, czołgów, gąsienic i części zapasowych. Ta oferta potrwa tydzień, od 10 do 17 grudnia. Sprawdźcie także ich kalendarz adwentowy – każdego dnia pojawiają się nowe modele do drukowania za darmo!

WIPPIT

Kod rabatowy może być użyty tylko raz na produkt i dla każdego użytkownika. Jeśli zamówicie ten sam przedmiot dwukrotnie, zniżka obejmie tylko jeden z nich. Możecie za to skorzystać ze zniżki, jeśli kupicie różne przedmioty każdego dnia!

  • -40% zniżki na zakupy w wysokości £9,99
  • -30% zniżki na zakupy w wysokości £5,99
  • -20% zniżki na zakupy w wysokości £2,99

Odwiedźcie zatem te sklepy, Czołgiści, i użyjcie kod WOTXMAS19, by skorzystać z tych świątecznych ofert.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WkVrw3j3b4n3WG

Jedyna uczciwa cena to za darmo :p

Anonimowo

Kodzik na Italeri sie przyda na 100% dzieki.

Luke

Oszalałem ze szczęścia lol

Starman

Czytam na forum anglojęzycznym jakie to Cobi jest złe, jakie lego fajne I lepsze. Ponieważ interesuje się SpaceX wczoraj wbilem na webstore SpaceX potem Boeinga szukałem gadźetów na święta, patrze a na stronce Boeinga zestawy Cobi lol, maja swoj staly oddzielny dzial :D. Gratki dla firmy. Lego ze swoimi cenami moze sie schowac.