Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

27 komentarzy

 1. Paweł pisze:

  Potrzebuję Wyjaśnienia. jeśli wpiszę kodw gleam to dadzą mi jakąś nagrode? bo wpisujac je w shopie to tylko znizki sa

 2. Anonim pisze:

  Czy te kody maja ograniczona ilość?

 3. Truth_is_God pisze:

  1B3L13V31NKR4M7U5

 4. Anonim pisze:

  Co zrobić jeśli mimo ponownego pobrania, odpalania w trybie bezpiecznym czy zmianie przeróżnych ustawień graficznych gra dalej nie działa poprawnie. Nie wyświetla się podłoże pod czołgiem a jedynie niektóre jego części w małych kwadratach, reszta jest czarna.

 5. P2W pisze:

  XMAS12TRASH12PARTY19

 6. Pytanko pisze:

  Są jakieś nagrody jak się te 10 kodów wpisze na wot?

  • Anonim pisze:

   Losowanie 2 x laptop, 2 x fotel, 1 x wszystkie pojazdy premium z gry, 1 x wszystkie pojazdy premium z kalendarza, czas premium i chyba coś jeszcze. Nie zdziwię się też jeżeli dla wszystkich będzie jedna duża paczka.

 7. OtwieraczKonserw pisze:

  nie, no znowu kod na kamuflarz niemiecki? serio? cos czuje ze to pomyłka. BTW: na Fejsbuku WOT-EU nie ma tego kodu w zadnym poście ani w komentarzach ani w filmikach. Sądze że to nie ten kod.
  Zródło: https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/12-days-of-tankmas-social-media-scavenger-hunt/?utm_campaign=pubmix&utm_project=wot&utm_term=portal&utm_source=fb&utm_medium=social&utm_geo=en_uk

 8. Bynk pisze:

  I BELIEVE IN KRAMPUS

 9. Tokomotookod pisze:

  Daj jeszcze link do tego miejsca gdzie za kod jest jeden głos w losowaniu na glam czy jakoś tak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.