Wersja 1.7: zmiany w cenach pojazdów, cz. 2

Drobna aktualizacja do poprzedniego wpisu:

 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Object 777 II – cena w złocie zmieniona z 100 na 5 szt.;
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png AMR 35 – cena w złocie zmieniona z 100 na 500 szt.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Maciek330 pisze:

  Ja chce obiecywanego przez wg kołowca 2 tieru a nie to coś

 2. Dami pisze:

  Teen czołg śmiało powinien być w drzewku, a nie robienie z niego jakiegoś specjalnego.

 3. Palik30 pisze:

  ok – dzięki za info.

 4. Anonim pisze:

  Co za kretyn…..
  Pewnie myślał, że będzie śmieszny.

  • Anonim pisze:

   Niestety taki mamy klimat. Kiedyś trolling by był udany – musiał być inteligentny. Teraz jest dziwne wyobrażenie, że robienie z siebie The Bill’a (w celowość nie wnikam) jest zabawniejsze. Niestety jak widać – sporo się na to łapie. Więc już nie mamy trolla-The Bill’a, ale jeszcze tych co się na to łapią.

 5. kirson pisze:

  nic w tym dziwnego. czołg najprawdopodobniej będzie nagrodą w jakimś wydarzeniu. nie jest to pierwszy przypadek czołgu specjalnego, który kosztuje 5 szt. złota

 6. Palik30 pisze:

  5 szt? Raczej nie. 5000 też za mało. Poprawicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.