Operacje Świąteczne 2020: nowe style 3D

Przegląd nowych stylów 3D, które możliwe będą do zdobycia w tegorocznych paczkach.

Z pozostałymi stylami 3D możecie zapoznać się pod tym linkiem.

Jagdpanzer E 100 “Panzerschiff”

„Nigdy nie zostawiaj mechaników bez nadzoru. Właśnie spędziłem dwa tygodnie w szpitalu, a oni w tym czasie zmienili nasz pojazd nie do poznania. Nie no, cieszę się, że wciąż działa i ma się dobrze, ale czy na pewno tego wszystkiego potrzebujemy? Po pierwsze, założyli coś, co wygląda jak działo okrętowe, a na dachu umieścili jakby reflektor. Co dalej? Śmigło z tyłu? Nie mogę się doczekać rozkazu relokacji na Morze Norweskie i rozpoczęcia polowania na brytyjskie konwoje. Po pomyśle z betonowymi pociągami chyba nic mnie już nie zdziwi. Ci ludzie mogą wszystko. O tak, mogą…”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

T110E4 “Major Ram”

„Znowu jesteśmy na tych ulicach. Pamiętam, że za pierwszym razem było cieplej… Nie mam na myśli pogody, ale nasze aktualne stosunki z Sowietami. Nie wiem, co wywołało ten konflikt, ale stoimy teraz twarzą w twarz niedaleko tego przeklętego punktu kontrolnego. Bóg jeden wie, jaki rozkaz za chwilę otrzymamy. Po drugiej stronie są nie tylko młodzi żołnierze, ale również oficerowie polowi, z którymi witaliśmy się w 1945 roku. Co teraz mamy zrobić? Myślałem, że jesteśmy sojusznikami. Moi chłopcy i ja z pewnością nie chcemy kolejnej wojny. Myślę też, że ludzie po drugiej stronie muru też jej nie chcą. Cóż… witaj ponownie, Berlinie. Nie widzieliśmy się od 16 lat i uwierzcie mi – ja nie tęskniłem.

A w tej chwili w domu, w Honolulu fale są wyjątkowo łagodne…”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Object 430U “Kelevra”

„To wszystko. Teraz możemy odetchnąć. Ale jedno jest pewne: moja załoga i ja postarzeliśmy się przez ten tydzień o ładnych parę lat. Co będzie dalej, zależy od tych u steru władzy, ale w międzyczasie przygotujemy wyposażenie i porządnie się wyśpimy. Musimy także dobrze poznać ten pojazd, bo nikt nigdy czegoś podobnego nie widział. To cud, że udało nam się go zająć praktycznie bez walki. Sądząc po wyglądzie i grubym dziale, możemy mieć niezłe kłopoty. Musimy poczekać na inspekcję. Może ktoś nam wyjaśni, co dokładnie wpadło nam w ręce. Jeśli to jest całkiem nowy pojazd, jak sprawuje się w bitwie? Skąd go mają Egipcjanie? Ile ich jeszcze zostało po tamtej stronie? Nie chciałbym się z nim mierzyć w bezpośrednim starciu. A szczerze mówiąc… to w ogóle nie mam już ochoty na starcia.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Object 140 “Sekhmet”

„Znowu ten piach. Wszędzie piach, a na pancerzu można smażyć jajecznicę. Przestałem się przejmować zasadzkami i polami minowymi. Bardziej się boję tego przeklętego słońca. Niedługo naprawdę mnie wykończy. Nasz przewodnik Ahmed mówi, że mamy szczęście z tą pogodą. To jaka pogoda jest ‘nieszczęściem’? Cieszę się, że przynajmniej pojazd jest w porządku. Odpala bez problemu, nie przegrzewa się. Ale chyba zużywamy więcej filtrów powietrza niż benzyny. Ta bestia mogłaby równie dobrze jeździć na filtry. Przynajmniej udało nam się wymienić nasze rakiety przeciwpancerne na porządny tkany dywan i kilka beczek czystej wody. I tak tu nie potrzebowaliśmy tych rakiet. Dobra, zbieramy się! Czas do pracy. Galanin, odpalaj silnik! Spróbujmy przeżyć kolejny dzień.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

AMX 13 105 “Vipère Noire”

„Czy ktoś mi może wyjaśnić, co my robimy na Nowej Gwinei? Czemu musiałem wyjechać z przytulnego Montauban i walczyć z komarami na drugim końcu Ziemi? Nie, nie narzekam. Po prostu się zastanawiam, czy nasz czołg nie ma nic lepszego do roboty niż zapobiegać konfliktowi pomiędzy stronami, z których żadna nawet nie mówi w naszym języku?

I pomyśleć, że w domu puszczają teraz Un nommé La Rocca, a ja naprawdę chciałem zobaczyć premierę…”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

E 100 “Klarer Himmel”

„…Stary głupi Bekker nie wie nic o sztuce wojny. Jest pracownikiem kolei – kto mu w ogóle pozwolił zbliżać się do naszych czołgów? Zatem oto instrukcje ze ‘stanowczymi rekomendacjami’, aby zamontować działo przeciwlotnicze i zapewniać nim osłonę powietrzną i przeciw piechocie. Doprawdy? Tylko szaleniec odważy się go użyć podczas walk ulicznych. To najszybszy sposób, żeby dać się wykończyć. Sugeruje, żebyśmy strzelali do samolotów? Nie sądzę nawet, że nasze główne działo da sobie radę ze Schwarzer Tod. Najlepszą obroną przed uderzeniami z powietrza jest ucieczka. Uciekać tak szybko, jak się da. A mieliśmy przewagę w powietrzu… Gdzie jest teraz nasze lotnictwo? Pogrążyli jest ludzie tacy jak Bekker. Całe do ostatniego samolotu. Prosiliśmy o paliwo i ciągniki artyleryjskie, ale jego to nie obchodzi, bo siedzi sobie w swoim pięknym biurze. A my wchodzimy coraz głębiej do piekła.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kupujcie premki dzieci

430U z mg zamontowanym na lufie działa…
ok.

pazie wotowe

Iwan strzela z niego siedząc okrakiem na lufie

EruIluvatar

A może jest sprzężony?

Anonimowo

style 3d w tym roku bardzo kiepskie, w tamtym roku były fajniejsze.

misza

140 najlepszy, jakby go z prosto z Syrii przywieźli

Fuse

Obj 140 przechu*

Śariś Tmavy

Też mam takie odczucie ;p
Sekhmeta z chęcią przygarnę, ładniutka skóra ^^

Anonimowo

To jest AMX 13 105

Alibaba

I bardzo dobrze ze szwabskie wyglądają jak dalny hahahaha<3

Gogol

amx1390, jedyny bez balkonu

Chu w D wg

Oczywiście z niemieckich robią błaznów

Anonim

To znaczy? Akurat niemieckie style w tym zestawieniu są najlepsze

ILoveGuns&Titties&Beers

A dlaczego błaznów hm?
Jedyne co jest troszkę nie logiczne to ten szperacz na jagodzie na obrotowej wieżyczce, no ale z racji rozmiarów tych pojazdu można sobie to tłumaczyć chęcią obrony ich przed piechotą która o ironio byłaby najgroźniejsza dla tego typu ogromnych i ciężkich pojazdów zaraz po lotnictwie.
Motor też się przyda…;p
Wczesna noktowizja w postaci Wampira również jest logiczna, co więcej zdążył on zostać użyty w boju.
Na E 100 nic nielogicznego nie widzę…
To samo, z racji dużego rozmiaru pojazdu logiczne wydaje się polowe dorobienie platformy na działko 20mm FLAK 38 do obrony przed lotnictwem, ogromny pojazd raczej ciężko ukryć to niech się przynajmniej broni.
Dla obrony przeciwlotniczej widzę na dodatek na jej pancerzu podwieszone niemieckie, wyrzutnie przeciwlotnicze Fliegerfaust.
Malowanie E100 typowo późne zimowe. Biała farba albo często wapno z racji niedostępności tej pierwszej nanoszone na pasy i kropki które z kolei były nanoszone na fabryczny dunkelgelb (często również niezupełny, czasem był widywany tylko czerwony podkład wraz z tą żółcią, późny okres wojny, brakuje materiałów).

Także tutaj nie ma nic nie logicznego. A twoje odczucie iż robią z nich “Błaznów” wychodzi tylko z racji braku u ciebie pewnej wiedzy Panie Chu w D wg.
Zresztą twój nick wiele tłumaczy w tej kwestii…
🙂
GL HF