Kalendarz adwentowy 2020: 🇩🇪 M48A2 Räumpanzer, misja dnia

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

25 komentarzy
IgorPL

Pytanko do bardziej doświadczonych graczy, czy jeśli zapowiada się na to że SU130 będzie w paczkach świątecznych to jest szansa że pojawi się on również w kalendarzu adwentowym ?

Polish_badger

Su napewno będzie w paczkach więc w kalendarzu napewno nie będzie

IgorPL

Ok, dzięki za szybką odpowiedź. Tak myślałem ale wolałem się upewnić

Anonimowo

skorpion g nie był i w paczkach i w kalendarzu adwentowym w 2018?

misio

nieprawda z tego co pamietam scorpion g był w kalendarzu i paczkach

Anonimowo

Odpowiadasz jakbym napisał zdanie oznajmujące, a ewidentnie na końcu mojego zdania jest znak zapytania. 😉
Czyli su może być w kalendarzu, bo paczki w przeszłości nie wykluczały z niego pojazdów premium.

misio

zbyt ostro napisałem ??? to mialo byc tylko sprostowanie

IgorPL

misio, czyli jest szansa że pojazdy będą się dublowały (będą i w paczka i w kalendarzu) ?Przyznam, że kalendarza z 2018 w ogóle nie pamiętam ale wydaje mi się to trochę dziwne gdyby tak było. Chociaż to jest WG kto ich tam wie

IgorPL

Ślicznie dziękuję, należy się Panu piwo 🙂

misio

ale w paczki warto zainwestować 160 PLN na 25 szt, gold, premka zawsze pozostanie, a mnie wyskoczyło wszystko oprócz skorpiona, więc pamiętałem

luki

no chyba ze ktos juz ma tyle premek i nie wiadomo czym grac i nie zalezy to nawet za 80 starczy pamietam , kupilem w zeszłym roku i 3 czolgi wpadły w tym Defender…

Dominik
HISAKOO

Podał by ktoś ta listę czołgów wraz z ilością Golda potrzebnego na wykupienie? Nie mogę tego nigdzie znaleźć

Polish_badger

Nie ma pełnego kalendarza tylko dzień wcześniej po godzinie 19 będzie wiadomo co będzie w kalendarzu

grzela

Dobrze że piszecie… bo człowiek już chciał by grzebać w swoim komputerze z powodu braku logowania a tu WG daje ciała…po raz kolejny

bot

aktualizacja?

risto

tak. 1.7

Anonimowo

W sumie czołg nie jest taki zły ciekawa zabawka duży plus że He w pług nie wchodzą 😅😅😅

Gogol

Ciekawe misje z tymi znakami zapytania.

risto

no i serwery padly bo wjechal plug…

Anonimowo

Wczoraj pisałem, że będę sprzątał śmietnik na randomach w tym czołgusiu.

Visi Mulaha

ie padły tylko pisali że od 2 do 8:30 będzie przerwa

Egon

W sumie jest zima choć śniegu nie ma ale jak spadnie to wsam raz pług się przyda🤣😆😉….

Anonimowo

Od razu widać kto na geografii wagarował…