Wczesne pobranie aktualizacji 1.7 już dostępne!

Jeśli to czytacie, to prawdopodobnie wypatrujecie tego co nadejdzie w World of Tanks. To wspaniale, ponieważ wkrótce wprowadzimy parę ulepszeń do Waszej ulubionej gry poprzez Aktualizację 1.7.

Jeżeli chcecie znaleźć się pośród pierwszych graczy, którzy ją przetestują, nie wahacie się przed pobraniem tej aktualizacji w opcji wczesnego pobrania, w postaci 1,52 GB (wersja HD) lub 1,11 GB (wersja SD).

Jeżeli nie wiecie czym właściwie jest wcześniejsze pobranie (ang. preload), sprawdźcie stronę dedykowaną temu zagadnieniu, która dostarczy wszystkich niezbędnych informacji o tym procesie!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. robertunio pisze:

  Mi stary launcher pobieral nadchodzace aktualizacje automatycznie, za to Worst Gaming Center ni-uja wociszka nie pobiera. Za to pobiral wczoraj automatycznie do wows. Spie-dolina programistyczna i tyle w temacie.

 2. Anonim pisze:

  Czekam, czekam i – pomimo zaznaczonej opcji wczesnego pobierania – nic… Czy ktoś jeszcze ma problem z niewidoczną aktualizacją?

 3. Pan_Nikt pisze:

  1,52 GB? A co oni wprowadzili? System anonimizujący i kupno dyrektyw za kredyty? To naprawdę tyle zajmuje?

 4. Anonim pisze:

  Autorowi pomyliło sie Mb z Gb a wy sie czepiacie.

 5. abc pisze:

  próbowałem od 12tej. dopiero teraz zaczęło

 6. hamci pisze:

  wygrałem wczoraj renegade za 0 ziko złytych i żałuję czasu poświęconego ponieważ to działo skupia 5 dni wiec nie wiem czy tam wogooe warto dawac stabilizator, dobrze ze nic nie płaciłem za niego bo nie dałbym ten szrot nawet 25 zł,

  jedyny plus tego maratonu jest dla mnie że grałem go tylko premkami i z 3 baniek zrobiło się 18 mln kreduszek w sam raz na zblizajace sie promocje na czołgi drzewkowe.

 7. abc pisze:

  mnie nic nie pobiera ***

 8. Jargenides pisze:

  Na polskiej stronie wot wkradł się błąd. Patch zajmuje 1.52 GB dla wersji HD lub 1.11 GB dla wersji SD.

 9. Mr.T pisze:

  Patch niecałe 2mb? Dużo tam zmieniają widzę 😀

 10. Brahu pisze:

  Hm… 11:42, WGC nic nie pobiera, ustawienia są poprawne btw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.