Operacje Świąteczne 2020: Darmowy czołg premium, interaktywna choinka, mnóstwo nagród i atrakcji!

Świąteczne operacje w World of Tanks na PC
Darmowy czołg premium, interaktywna choinka, mnóstwo nagród i atrakcji!  

World of Tanks na PC jest gotowe na Święta Bożego Narodzenia i Nowy rok. Od 13 grudnia do 14 stycznia wirtualni czołgiści będą mogli wygrać fantastyczne nagrody i cieszyć oczy nowym garażem, oczywiście w klimacie tego wyjątkowego czasu.

Nowy garaż to przede wszystkim interaktywna choinka, którą można ubierać wedle własnego gustu. Do odnalezienia jest ponad 300 różnych dekoracji i 4 zróżnicowanych kolekcji do zebrania. Zwyczajowo tylko grzeczni dostają prezenty, ale w operacjach świątecznych każdy biorący udział w bitwach czogista dostanie dekoracje za sianie zniszczenia w bitwach. To pozwoli również na stworzenie własnych noworczonych fajerwerków. Zakładając kolejne ozdoby zwiększamy świąrteczną atmosferę, a za każdy nowy jej poziom dostajemy specjalne nagrody.

Po osiągnięciu 5 poziomu świątecznej atmosfery gracze dostaną zupełnie nową mechanikę – możliwość stworzenia swojej drużyny marzeń czołgów, które dostaną dodatkowe bonusy. W zależności od klasy będzie to dodatkowe doświadczenie zdobywane w bitwach, wolne doświadczenie lub to przeznaczone dla załogi czołgu. Zaczynamy z jednym miejscem, a każdy nowy poziom to nowy slot.

Darmowy czołg! Czym byłby okres świąteczno-noworoczny bez prezentów. Czy byliście dobrzy czy nie, 13 grudnia każdy czołgista dostanie francuski czołg premium II poziomu F42 AMR, 3 pudełka z dekoracjami oraz specjalny przedmiot, który będzie można użyć podczas Świątecznych Operacji. Dzieki, Mikołaju!

Dużo będzie się działo w tym gorącym okresie i można starcić głowę. Ale bez obaw! Z pomocą przyjdą Śnieżne Wróżki, które będą służyć radą i pomocą podczas Świątecznych Operacji. Dodatkowo codziennie dadzą losową dekorację oraz misje osobiste na pięciokrotny mnożnik doświadczenia.

„2019 to był swietny rok i Świąteczne Operacje to idealne jego zwieńczenie. Jak również mocne rozpoczęcie 2020. Mamy nadzieję, że gracze polubią świąteczną atmosfereę tego wydarzenia gdyż chcieliśmy im dać coś, czego nie zapomną,” podsumowuje Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Fuse pisze:

  Kupujesz skrzynki? Co tylko 100? kup więcej…dostaniesz bonusy szybciej tzn. w ogóle je dostaniesz bo f2p mogą sobie pograć w inne giereczki w tym czasie. Czas na Sekiro

 2. Kuban999 pisze:

  A nie będzie darmowego pudełka? W zeszłym roku była szansa na wygranie 8semki premium…

  BTW zostały mi rezerwy linii frontu. Jak się nie myślę można je było zamienić na złoto wie ktoś jak

 3. Gamer pisze:

  Ja pierniczę. Tyle informacji o evencie jak zwykle trzeba będzie dobrze przemyśleć co i jak robić żeby najbardziej się opłacało. Za poziomy będą do zdobycia schematy narodowe po co żeby skrócić czas expienia? I tak mając pojazd odkryty schematami nie możesz go kupić póki nie odkryjesz ścieżki modułów do niego czyli albo wolny exp albo gra Stockiem zniżki na pojazdy były lepsze niż sztuczne przyspieszenie expienia pojazdu

 4. ryjek pisze:

  czyli teraz nie będzie można mieć 4 bonusów naraz,będzie tylko dla wszystkich 50% więcej kredek a reszta zależy od typu czołgu?? jeśli tak to lipa

 5. typowa typiara pisze:

  Szkoda trochę ze teraz nie będzie że każdym pojazdem była premia do kredytów .. tylko dla wybranych ..

 6. Anonim pisze:

  XD. Fajny skin na E100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.