RNG. Szukasz kłopotów?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

5 komentarzy
bieda nie WoT

Jakie RNG? po prostu WG jest ślepe albo po prostu nie chce widzieć ,że przez SQrwiały amerykański czołg 70% graczy puszcza boty!!! Widać to w każdej bitwie, goście z wielotysięcznymi bitwami grają jak totalne niedorozwoje. A wszystko bo WG daje ścierwo a sępy się cieszą. Ta gra jest chora i w tym czasie nie grywalna, może coś się ruszy jak to się skończy. Naprawdę żal mi WG kiedyś robili grę w którą się chciało grać i chociażby kupić złoto bo to miało sens gdzie T34 zarabiało, teraz to jest korpo do dojenia frajerów z kasy do puki to nie padnie.

Destroyer

Jesteście tak samo zjebani jak RNG w Wot a o zasadach waszych już nie wspomnę i tak je łamiecie ( np fair play )

Anonimowo

oszuści najwięksi na świecie „WOT”

Anonimowo

Odznaka RNG? Widoczna w bitwach jak np za beta?

Anonimowo

są takie odznaki