RNG. Szukasz kłopotów?

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Chyba każdy z nas zna to uczucie, kiedy patrzy na przeciwnika i myśli: “Szukasz kłopotów?”
A on zagląda do lufy naszego działa i myśli: “O tak, znalazłem je…”
Nawet jeśli jesteśmy dobrzy w prawdziwym życiu, lubimy sprawiać kłopoty przeciwnikom w World of Tanks. Ten odcinek skupia się na powiedzeniu: wpakowanie przeciwników w tarapaty daje najwięcej frajdy.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bieda nie WoT

Jakie RNG? po prostu WG jest ślepe albo po prostu nie chce widzieć ,że przez SQrwiały amerykański czołg 70% graczy puszcza boty!!! Widać to w każdej bitwie, goście z wielotysięcznymi bitwami grają jak totalne niedorozwoje. A wszystko bo WG daje ścierwo a sępy się cieszą. Ta gra jest chora i w tym czasie nie grywalna, może coś się ruszy jak to się skończy. Naprawdę żal mi WG kiedyś robili grę w którą się chciało grać i chociażby kupić złoto bo to miało sens gdzie T34 zarabiało, teraz to jest korpo do dojenia frajerów z kasy do puki to nie padnie.

Destroyer

Jesteście tak samo zjebani jak RNG w Wot a o zasadach waszych już nie wspomnę i tak je łamiecie ( np fair play )

Anonimowo

oszuści najwięksi na świecie “WOT”

Anonimowo

Odznaka RNG? Widoczna w bitwach jak np za beta?

Anonimowo

są takie odznaki