RNG. Szukasz kłopotów?

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Chyba każdy z nas zna to uczucie, kiedy patrzy na przeciwnika i myśli: „Szukasz kłopotów?”
A on zagląda do lufy naszego działa i myśli: „O tak, znalazłem je…”
Nawet jeśli jesteśmy dobrzy w prawdziwym życiu, lubimy sprawiać kłopoty przeciwnikom w World of Tanks. Ten odcinek skupia się na powiedzeniu: wpakowanie przeciwników w tarapaty daje najwięcej frajdy.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

  1. bieda nie WoT pisze:

    Jakie RNG? po prostu WG jest ślepe albo po prostu nie chce widzieć ,że przez SQrwiały amerykański czołg 70% graczy puszcza boty!!! Widać to w każdej bitwie, goście z wielotysięcznymi bitwami grają jak totalne niedorozwoje. A wszystko bo WG daje ścierwo a sępy się cieszą. Ta gra jest chora i w tym czasie nie grywalna, może coś się ruszy jak to się skończy. Naprawdę żal mi WG kiedyś robili grę w którą się chciało grać i chociażby kupić złoto bo to miało sens gdzie T34 zarabiało, teraz to jest korpo do dojenia frajerów z kasy do puki to nie padnie.

  2. Destroyer pisze:

    Jesteście tak samo zjebani jak RNG w Wot a o zasadach waszych już nie wspomnę i tak je łamiecie ( np fair play )

  3. Anonim pisze:

    Odznaka RNG? Widoczna w bitwach jak np za beta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.