W grudniu do wygrania ponad sto czołgów premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

6 komentarzy
glus1321

Jakby ktoś się zastanawiał nad kupnem renegate to polecam spoko maszynka. Na randomie testowałem raz ale na twierdzach to robiłem tym sieczkę.

ufk

100 togów albo 100 piździków 3 tieru do wygrania. Kto powiedział, że będą różne?

drb

Ktoś rozumie o co w tym chodzi? ” w każdym turnieju zyskacie szansę na zgarnięcie nowego pojazdu”
Czy są jakieś losowania czy coś pojazdów za branie udziału w turniejach? Czy po prostu gold który możemy wygrać można przeznaczyć na pojazdy w kalendarzu adwentowym? No ale tam ich raczej 100 nie będzie a jest powiedziane „a czołgów premium będzie do zdobycia ponad setka.”

drb

Dobra jestem ułomny, już widze, że od 8 grudnia :#

Anonimowo

XD ta, losowanie czolgu za branie udzialu, chcialbys. Jak wygrasz danego dnia to dostajesz czolg ktory byl w kalendarzu adwentowym tego dnia

drb

Dokładnie, bedzie jak mówisz czyli nie ma sensu brać udziału 😀