Rywalizacja klanów Paysafecard: Poznajcie zwycięzców

Aktualizacja 27/11: poznajcie mistrzów, Dowódcy! Zwycięzców turnieju i wygranych w konkursach znajdziecie poniżej!

Oto jak kapitan FAME, Insane_BTW, podsumował konkurs:

„Podobał nam się dłuższy, w porównaniu z tymi z ubiegłych lat, 5 dniowy turniej. Zaproponowana stawka sprawiła, że wiele drużyn podeszło do niego z powagą. Rywalizacja również była bardziej zacięta — ogólnie oceniam ją bardzo pozytywnie i już palę się do uczestnictwa w przyszłych tego typu wydarzeniach. Cieszymy się z powrotu na szczyt z głównym zespołem i zaostrzyliśmy sobie apetyt na dalszą rywalizację!”.

Wygrani w konkursie z nagrodami

Dziękujemy za udział w naszych licznych konkursach z nagrodami w czasie tego intensywnego tygodnia rywalizacji. By upewnić się czy jesteś jednym z nich sprawdźcie poniższą listę!

Z powodu ochrony danych osobowych nie możemy wyświetlić pełnych imion, w przypadku gdy nie posługiwaliście się nickiem. Wszyscy zwycięzcy wkrótce otrzymają e-maila na adres podany podczas rejestracji.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dokitu

DokituTenSyf mój nick, od 2012 roku wiedziałem od razu jaka to gra. Pozdrawiam prosika Papapawian czy prawidłowo PaPaPawian i innych co byli na kanale twitch w tym wydarzeniu i wygrali te nagrody dedykowane dla osób co je miały oglądały oglądać…….

zaciekawiony

pawiany , call me piotr i inni gracxe z dobrych klanow wygrali no popatrz jak fart losu , wg niech sie nie osmiesza

Anonimowo

a ty wiesz że to są nagrody za mvp meczy?

Anonimowo

Oni wygrali a ja nie? Już ostrze widły i podpalam pochodnie tłumaczenie postu zaciekawionego który nie wie nawet co mvp oznacza