Serwer NA: pierwsze informacje o grudniowych ofertach specjalnych

Na “hamerykańskiej” wersji portalu World of Tanks pojawił się artykuł, ujawniający pierwsze informacje o nadchodzących promocjach na serwerze NA. Oczywiście już na wstępie deweloperzy zastrzegli sobie, że jest to wstępna lista i może ona ulec zmianie. Możliwe jest, że podobne promocje czekają również Europejczyków. A co czeka miłośników hamburgerów na końcówkę roku?

Przede wszystkim zniżki na pojazdy premium. Między 3 a 16 grudnia zniżką zostanie objęty francuski niszczyciel czołgów FCM 36 Pak 40. Od 10 do 23 grudnia taniej będzie można “przytulić” M4-A2 Sherman Loza, zaś kolejne zniżki obejmą SU-85I oraz T28E with F-30. Na koniec roku gracze otrzymają specjalną ofertę na 30 dni konta premium oraz możliwość zdobycia za darmo T-29, pojazdu III poziomu.

Koniec roku to oczywiście również specjalne wydarzenia. Pierwszym z nich jest “Play Your Tank Class Right”, czyli seria zadań dla niszczycieli czołgów, pojazdów średnich i ciężkich. Do zdobycia będą “konsumable”, doświadczenie oraz wyposażenie. Drugie wydarzenie związane jest z turnieje, a dostępne misje pozwolą zdobyć, tak zwane, boostery, emblematy i miejsca w garażu.

Nie zabrakło również informacji o kalendarzu adwentowym! Ten rozpocznie się 2 grudnia i da graczom możliwość zdobycia codziennie nowej “niespodzianki”. Oczywiście każda oferta będzie trwać 24h. Do zgarnięcia sporo czołgów premium za… złoto!

Oprócz tego deweloperzy przygotowali misję, dzięki którym gracze mogą zdobyć M56 Scorpiona, specjalne emblematy czy zniżki na pojazdy niemieckie. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
USER

czyli nie ma co liczyć na paczki ?

Star

Paczki będą na operację świąteczne. Wg na paczkach robi chyba 70% swojego rocznego przychodu więc ich brak to było by istne samobojstwo

USER

W sensie pytam bo były problemu z tym że podchodziło to pod hazard itp bo nie wiedziałeś tak naprawdę co dostaniesz itp

Luk

W niektórych krajach jest zakazane, np. w Belgii.

Keil

A paczki albo jakaś załoga do kupienia będą?

ktosik

kod chyba na expa, nie wiem czy wot czy wows 🙂 TORPEDO

ktosik git typek

Fakt, działa, ale też nie wiem do które gry 😛 Dzięki kolego 😉

Bin4r

WoWS

Anonimowo

a EU Chrysler K i tak leci, dobra ide pobiegać bo mi o tych czołgów kałdun tylko rośnie