Ankieta World of Tanks

Ankieta dotycząca predefiniowanych stylów za złoto.

Dzięki chelek04 😉

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. VortexStorm pisze:

  w CS ludzie kase wydają na skiny a to też nie daje przewagi , płaci sie po to żeby wyglądać inaczej niż inni na polu bitwy a jak w puli tych stylów masz swój ulubiony czołg to tym bardziej chcesz by wyglądał wyjątkowo i jak widzisz drugiego takiego samego ale łysego to chyba sie opłaca dać golda skoro i tak go nagromadzisz wydając kase na paczki świąteczne bo kupisz je na pewno : )

  • nickname pisze:

   Nietrafione porównanie. W innych grach za realne pieniądze/walutę premium często można kupić JEDYNIE elementy kosmetyczne. Tutaj stając przed wyborem poszpanowania przed losowymi ludźmi albo zakupu np. czołgu silniejszego od pojazdów osób grających tymi z drzewka musiałbym upaść na łeb, żeby zdecydować się na to pierwsze.

   • Anonim pisze:

    mozna kupic to i to 😉 albo jak w moim przypadku totalnie NIC, grac bez spiny for fun i dalej byc zielonym 😀

   • Niewiem więc pisze. pisze:

    Czyli wychodzi na to, że ludzie co kupują skiny (nieważne w jakiej grze), upadli na łeb. Czyli co, powinni robić tak jak ty, powiększyć swój sztuczny e-penis nabity na op premkach/czołgach, LT. Wkurzają mnie ludzie typu, ”mam skilla, ale tylko na op czołgach” i takich co obrażają słabszych graczy.

 2. asdii pisze:

  Wie ktoś może kiedy będą jakieś zniżki na brytyjskie czołgi ?

 3. nickname pisze:

  Jakoś tak dziwnie wydawać złoto na coś, co nie daje przewagi nad resztą graczy…

 4. Aimolon pisze:

  Jeżeli wargaming nie potrafi zdecydować tak prostej sprawy jak style dla czołgów, i musi przeprowadzić ankietę. to niestety ale nad tą grą wiszą już bardzo ciemne chmury. jeżeli pracownicy wargaming u nie potrafią podejmowaniu decyzji które nie mają wpływ na grę. Widać że zmiany personalne do jakich doszło w WG nie pomagają tej grze a głupie decyzję wpływają tylko na ilość graczy. jeżeli ktoś inteligentnie nie zacznie nadzorować postępów i rozwoju gry możemy spodziewać się jej jego rychłego końca . bo normalnego gracza bardzo łatwo zrazić do gry a odzyskać zaufanie jest bardzo ciężko . I nie gra na tym bardzo ucierpiała .

  • Anonim pisze:

   Ale co tu oni mają podjąć za decyzję? Wprowadzili już takie style i chcą poznać opinię. Acz imho nie na ten temat problemów, które tą grę trapią jak:
   – niezbalansowane pojazdy dające realną przewagę (tzw. meta pokroju Ebola, Ciptejn, 430U) i nic nierobienie z czołgami dawno wprowadzonymi,
   – brak jasnych działań z amunicją premium (te śmiechu warte testy z HE i alfą mogą sobie w buty włożyć),
   – MM w którym grzebali ostatnimi latami (głównie bitwy w jedną stronę i ten bełkot, że MM uczy się),
   – stare problemy jak wywalanie gry, problemy z dźwiękiem, tekstury, itd.
   No ale przymknijmy na to oko. Niedługo paczuszki i podziękujesz WG za to wszystko.

   • FF pisze:

    Zgadzam się ze WG sama doprowadza grę do samozagłady. Żadnych skrzynek świątecznych nie kupuję, gra się kończy, gracze odchodzą, konta nikt nie chce kupić bo zainteresowanie coraz mniejsze. MM, przegrane, czołgi ruskie medy które co bitwy prawie mają stalową ścianę, to po co ciężkie. Kołowce z magicznym pancerzem i celowanie. Jeszcze biedni gracze „fiolety” którzy nie mogą wystrzelać całej drużyny na początku bitwy, tylko muszą się kampić bo wszyscy wiedzą że są dobrzy i chcą ich zniszczyć. Szkoda kasy na tą grę.

 5. NiekupujenicodWG pisze:

  Dla czego zakładając styl nie można dodać emblematów, napisów i innych ?
  WG możecie to zmienić?

 6. Crepy pisze:

  Jak wejsc na ankiete

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.