Szalone eksperymenty №29

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Witajcie, dowódcy! Przed Wami najnowszy odcinek programu „Szalone eksperymenty”. Chyba każdy czołgista chociażby raz zastanawiał się, czy w World of Tanks da się zobaczyć niekończący się rykoszet. Dziś to sprawdzimy! Do tego czekają nas loty na szwedzkich TD-kach i strzelanina artyleryjska po BT-2 na mapie Lodowiec. Zaczynamy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KoniecZtym

EBR eksplodował po upadku??? Co to za nowy WOT? Jakaś nowa “fizyka” ? Dlaczego ten żałosny GayCar wybuchł przecież w tym prawdziwym, żałosnym, nafaszerowanym cheatami i PRZYPADKOWOŚCIĄ, śmiesznym produkcie, super niezbalansowanym sovieckim tworze (zwanym grą)… te ekstra, kosmiczne pojazdy na kółkach spadając w przepaść po tym jak przyjęły 10 strzałów za ZERO, upadają wprost na POCISKOCHŁONNE oponki i jada dalej…
Eksperyment “niekończący się rykoszet” ??? – To nie eksperyment. To dzień powszedni w tej zyebanej grze…

Anonimowo

no nie znasz mechaniki i nie wiesz kiedy kolowiec nie wybucha a kiedy tak. tak jak w tym przypadku

adupatam

Jeżeli gra tak bardzo cię irytuje, dlaczego po prostu nie przestaniesz śledzić zawartości tej strony? Tylko po to, żeby móc przy każdym artykule ponapinać internetowe bicepsy i ponarzekać na wszystko? Żenujące.