Dni Rozgrywek – czołgi, futbol i nagrody!

Prosto z portalu WoT 😉


W niektórych przypadkach mniej oznacza więcej. Innym razem przyjemność płynie z obfitości, a nasza najnowsza inicjatywa zdecydowanie wpisuje się w te ramy. Co się stanie, gdy połączymy epickość walk pancernych z widowiskowością meczu piłki nożnej? Wkrótce się przekonacie!

Przedstawiamy Dni Rozgrywek

Dni Rozgrywek to całkowicie nowa platforma, na której miłośnicy futbolu mogą typować wyniki meczów topowej niemieckiej ligi piłki nożnej, a następnie wygrywać wspaniałe nagrody.

Jak to działa? Dość prosto. Każdy dowódca może wytypować jeden wynik meczu tygodniowo, a następnie musi aktywować swój typ, wykonując misję w grze, zanim rozpocznie się mecz. Jeśli Wasz typ okaże się prawidłowy, otrzymacie atrakcyjny zestaw nagród w grze! Zestawy zmieniają się każdego tygodnia, a każdy trafnie wytypowany wynik zapewni Wam pełen zestaw nagród w grze.

Nie czekajcie ani chwili dłużej i odwiedźcie witrynę Dni Rozgrywek, aby wytypować swój pierwszy wynik i zapoznać się z pierwszą listą nagród.

DNI ROZGRYWEK

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gram sam

Prosto z portalu Wot – Stan na 21 listopada: z powodu nieprzewidzianych komplikacji natury technicznej, zarówno strona jak i sama inicjatywa zostały wstrzymane. Bedziemy was informować na bieżąco odnośnie zaistniałej sytuacji tutaj oraz na naszym forum!

Bambaryła

12grudnia paczki

niewiem

skąd wiesz????

Marty McFly

Po prostu wiem.

DarthVader

to powiedz skąd daj źródło

Majkel

Coś im chyba nie bardzo wyszło ale kit z tym kiedy będzie kalendarz adwentowy i paczki świąteczne wie ktoś coś 😀

Anonimowo

sam sobie odpowiedz kiedy kalendarz adwentowy…
Moze od 1 do 24 grudnia? hmm

Czytelnik

Co jest loguje mnie nie na moje konta.

KorpoSzczur

Quality by WG 😁😁😁

marcysiek

U mnie dziala dalem typ na Dortmund

Anonimowo

Strona loguje mnie na losowe konta graczy, coś jest nie halo, dodatkowo po ostatecznym zalogowaniu się nie mogę typować

Anonimowo

nie mozesz typowac bo ktos juz za Ciebie to zrobil. Tez tak mialem…