Dziś w Superteście: IS-2-II

Witajcie Czołgiści!
Dzisiaj na Superteście pojawił się IS-2-II, radziecki czołg ciężki VIII poziomu.
 
IS-2-II jest pierwszym pojazdem drzewkowym, który będzie posiadał mechanikę dwóch dział. Gracz będzie mógł wybrać uzbrojenie między kilkoma armatami, jednak najbardziej użyteczną pod względem statystyk jest para dział o kalibrze 100 mm. Średnie zadawane obrażenia wynoszą 300 punktów; penetracja pancerza wynosi 221 mm dla pocisków podstawowych oraz 256 mm dla amunicji Premium. Rozrzut działa to 0,4 na 100 m, a czas celowania wynosi 2,8 sekundy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Pancerz przedniego kadłuba IS-2-II ma grubość do 110 mm. Ochrona wieży jest znacznie lepsza – z przodu wynosi nawet 235 mm. Dobre pozycjonowanie czołgu pozwoli Wam łatwiej przetrwać potyczki. Warto wykorzystać tutaj pancerz wieży i dobre obniżenie działa o wartości -7 stopni. Ogólna pula punktów życia IS-2-II wynosi 1500.
 
Dynamika pojazdu jest tym, czego można oczekiwać od ciężkiego czołgu. Prędkość maksymalna wynosi 34 km/h, a moc na tonę to 14 punktów. Prędkość obrotu kadłuba wynosi 30 stopni na sekundę, a zasięg widzenia to 350 m.
 
Według statystyk IS-2-II jest klasycznym ciężkim czołgiem i rozgrywką przypomina większość maszyn tej klasy. Jednak jego niezwykłe uzbrojenie ze sprzężonymi działami robi tutaj różnicę, umożliwiając temu pojazdowi zadawanie dużych obrażeń jedną, potężną salwą.
  • Czas potrzebny na przygotowanie podwójnego strzału (jednoczesny ostrzał z obu dział);
  • Blokada dział po oddaniu podwójnego strzału (Po podwójnym strzale oba działa zostają zablokowane i nie ładują się przez jakiś czas. Po odblokowaniu zaczynają się ładować naprzemiennie);
  • Czas automatycznego przeładowania (Strzelacie z pierwszego (aktywnego) działa. Zaraz po strzale, działo zaczyna się przeładowywać, a drugie staje się aktywne. Można strzelać z drugiego po krótkim interwale);

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gamer

Ten akurat ma być w drzewku. Do paczek trafi inny model z dwiema lufami.
Sam zamierzam na paczki wydać 160 cebulionow oby droplo coś chociaż ósmego poziomu

f3js

No już odłożone 400 złociszy na paczki. Mam nadzieje ze dropnie. A jak nie to sie troszku pogniewam na WG. W zeszlym roku za 160 droplo calkiem spoko is 3a, kv 220 amx 57 75 jesli dobrze zapisalem i dwa amerykanskie niskich tierow + ok 5k golda i 2 tygodnie premium. Zakladam ze w tym roku nie bedzie gorzej i dropnie albo lepiej albo podobnie.

Anonimowo

400pln dla WG za to co ostatnio robią 😀

Dodos141

Takie pytanie. Od jakiego czołgu będzie się zaczynało drzewko z dwoma lufami? W sensie np od kv2 i dalej 2 lufy

Anonimowo

Podobno od KV-3

Jędrek

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ,,Dzisiaj na Superteście pojawił się IS-2-II, radziecki czołg ciężki VIII poziomu.
IS-2-II jest pierwszym pojazdem drzewkowym”

Glint

Tylko ze do tego ósmego poziomu trzeba dojść z któregoś niższego poziomu. I kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?

Glint

“Jest pierwszym pojazdem drzewkowym z podwójnym działem”.

Anonimowo

74 pociski w zapasie. Tak się delikatnie zapytam gdzie oni to poupychali?

Człowiek z lasu

Do wieży jak to większość ruskich, wróć sowieckich czołgów miala

Fallen_Order

na majne oko tak będzie tak samo było o ile pamiętam z isem-3a był testowany przed grudniem a potem był w paczkach to więc być może będzie tak samo z tym dwulufowy bo muszą czymś zachęcić ludzi do kupowania paczek

Anonimowo

Zakładam, że tak właśnie się stanie

Anonimowo

Ciekaw jestem czy dwulufowy czołg premium trafi do paczek świątecznych, byłby murowany hit sprzedaży

Benko

99.9% że tak