Dziś w Superteście: IS-2-II

Witajcie Czołgiści!
Dzisiaj na Superteście pojawił się IS-2-II, radziecki czołg ciężki VIII poziomu.
 
IS-2-II jest pierwszym pojazdem drzewkowym, który będzie posiadał mechanikę dwóch dział. Gracz będzie mógł wybrać uzbrojenie między kilkoma armatami, jednak najbardziej użyteczną pod względem statystyk jest para dział o kalibrze 100 mm. Średnie zadawane obrażenia wynoszą 300 punktów; penetracja pancerza wynosi 221 mm dla pocisków podstawowych oraz 256 mm dla amunicji Premium. Rozrzut działa to 0,4 na 100 m, a czas celowania wynosi 2,8 sekundy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Pancerz przedniego kadłuba IS-2-II ma grubość do 110 mm. Ochrona wieży jest znacznie lepsza – z przodu wynosi nawet 235 mm. Dobre pozycjonowanie czołgu pozwoli Wam łatwiej przetrwać potyczki. Warto wykorzystać tutaj pancerz wieży i dobre obniżenie działa o wartości -7 stopni. Ogólna pula punktów życia IS-2-II wynosi 1500.
 
Dynamika pojazdu jest tym, czego można oczekiwać od ciężkiego czołgu. Prędkość maksymalna wynosi 34 km/h, a moc na tonę to 14 punktów. Prędkość obrotu kadłuba wynosi 30 stopni na sekundę, a zasięg widzenia to 350 m.
 
Według statystyk IS-2-II jest klasycznym ciężkim czołgiem i rozgrywką przypomina większość maszyn tej klasy. Jednak jego niezwykłe uzbrojenie ze sprzężonymi działami robi tutaj różnicę, umożliwiając temu pojazdowi zadawanie dużych obrażeń jedną, potężną salwą.
 • Czas potrzebny na przygotowanie podwójnego strzału (jednoczesny ostrzał z obu dział);
 • Blokada dział po oddaniu podwójnego strzału (Po podwójnym strzale oba działa zostają zablokowane i nie ładują się przez jakiś czas. Po odblokowaniu zaczynają się ładować naprzemiennie);
 • Czas automatycznego przeładowania (Strzelacie z pierwszego (aktywnego) działa. Zaraz po strzale, działo zaczyna się przeładowywać, a drugie staje się aktywne. Można strzelać z drugiego po krótkim interwale);

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Gamer pisze:

  Ten akurat ma być w drzewku. Do paczek trafi inny model z dwiema lufami.
  Sam zamierzam na paczki wydać 160 cebulionow oby droplo coś chociaż ósmego poziomu

 2. f3js pisze:

  No już odłożone 400 złociszy na paczki. Mam nadzieje ze dropnie. A jak nie to sie troszku pogniewam na WG. W zeszlym roku za 160 droplo calkiem spoko is 3a, kv 220 amx 57 75 jesli dobrze zapisalem i dwa amerykanskie niskich tierow + ok 5k golda i 2 tygodnie premium. Zakladam ze w tym roku nie bedzie gorzej i dropnie albo lepiej albo podobnie.

 3. Dodos141 pisze:

  Takie pytanie. Od jakiego czołgu będzie się zaczynało drzewko z dwoma lufami? W sensie np od kv2 i dalej 2 lufy

 4. Anonim pisze:

  74 pociski w zapasie. Tak się delikatnie zapytam gdzie oni to poupychali?

 5. Fallen_Order pisze:

  na majne oko tak będzie tak samo było o ile pamiętam z isem-3a był testowany przed grudniem a potem był w paczkach to więc być może będzie tak samo z tym dwulufowy bo muszą czymś zachęcić ludzi do kupowania paczek

 6. Anonim pisze:

  Zakładam, że tak właśnie się stanie

 7. Anonim pisze:

  Ciekaw jestem czy dwulufowy czołg premium trafi do paczek świątecznych, byłby murowany hit sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.