Tydzień streamów Rywali klanowych Paysafecard

Prosto z portalu WoT 😉


Słyszycie jak warczą przed nadchodzącą walką? Psy wojny Rywali klanowych Paysafecard już rwą się do pojedynku. A Wy? Jesteście gotowi? Lepiej aby tak było, ponieważ nadjeżdża cały tydzień pełen streamów! Śledźcie wydarzenia od 18 do 23 listopada by otrzymać swoją dawkę pancernej epickości.

Harmonogram streamów
Poniedziałek

18/11

WTOREK

19/11

Środa

20/11

Czwartek

21/11

Piątek

22/11

Sobota

23/11

16:00

YouTube

Twitch

16:00

YouTube

Twitch

16:00

YouTube

Twitch

16:00

YouTube

Twitch

PRZERWA 16:00

YouTube

Twitch

Wszystkie podane czasy są czasami CET (UTC+1).

Obecnie znajdujemy się na tym etapie. Dopilnujcie, by stale wracać do tego artykułu, aż do wielkiego finału 23 listopada, by być na bieżąco ze zwrotami akcji w tej nowej iteracji Rywali klanowych:

Prezenty

By podkręcić atmosferę streamów nawet bardziej, przygotujemy dla Was trochę prezentów! Przy wydarzeniu trwającym cały tydzień możecie mieć pewność, że będziemy mieli dla Was mnóstwo fantów. Śledźcie nasze kanały Twitch i YouTube oraz bierzcie udział w licznych wydarzeniach, by wygrać darmowe przedmioty w grze, jak również vouchery Paysafecard.

Za każdym razem, gdy osiągniemy konkretną liczbę widzów, będziecie mogli wygrać, ale będzie to również możliwe każdego dnia przez wskazanie MVP (najcenniejszego gracza) w grze. Oczywiście, będziemy mieli dla Was mnóstwo kodów do wykorzystania.

Prognozuj zwycięzców!

Chcecie zwiększyć Waszą szansę wygrania nagród? W takim razie klikajcie w link poniżej by postawić prognozę przebiegu turnieju. 300 w voucherach Paysafecard będzie rozdzielonych pomiędzy najlepszymi przewidywaniami, a 10 tygodniowych kont premium World of Tanks będzie stawką dla tych, którzy poprawnie odpowiedzą na chociaż jedno pytanie.

Działajcie jednak szybko, jako że ta opcja zostanie zamknięta na chwilę przed pierwszym meczem, 18 listopada.

GŁOSUJ TERAZ!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments