Wersja 1.7: Styl 3D dla pojazdu SU-130PM

Rzut oka na nowy styl 3D przeznaczony dla radzieckiego SU-130PM. Alternatywa dla już istniejącego stylu „Śnieżny leopard”.

Screeny naszego autorstwa.

SU-130PM „Altai Fox”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. Unterwalder pisze:

  Jedyny sensowny.
  Amerykańskie Browningi na 430, gatling na 907. Chociaż zamalowaliby w takim razie gwiazdy. Gość który jest za to odpowiedzialny to chyba ten sam pan który robi ragnaroki i czołgi z gitarami i deskorolkami. Wg mnie bez polotu.

  • ILoveGuns&Titties&Beers pisze:

   Oznaczenia 430tki od razu powinny Cię nakierować o co chodzi.
   430 ma skórkę IDF, jest to w sumie w miarę sensowne, IDF używał w swoich silach wielu Radzickich maszyn w swoim czasie. Także zluzuj to swoje oburzenie wywołane po prosty brakiem wiedzy.

   Tutaj dla potwierdzenia przykładowe oznaczenie Merkavy z Gazy:
   https://mk0breakingisralps2c.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2016/06/idf-tank-gaza.jpg

   • Unterwalder pisze:

    Wiem, że wygląda jak czołg Izraelczyków, dlatego wspomniałem że nie zgadzają mi się gwiazdy; powinna być gwiazda Dawida i wtedy koncepcja, choć przerysowana, byłaby spójna.
    Ale masz rację, czepiłem się jak inni malkontenci, którzy czepiają się dosłownie wszystkiego. Nie wiem oczekiwałem czegoś bardziej serio, a tu trzeba spojrzeć z przymrużeniem oka. Taka komiksowa nieco konwencja; w sumie wszystkie są ok.
    Z wyjątkiem Progetto 🙂

 2. COLINGORKY pisze:

  Ale on piękny! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.