Wersja 1.7: Styl 3D dla pojazdu SU-130PM

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Unterwalder

Jedyny sensowny.
Amerykańskie Browningi na 430, gatling na 907. Chociaż zamalowaliby w takim razie gwiazdy. Gość który jest za to odpowiedzialny to chyba ten sam pan który robi ragnaroki i czołgi z gitarami i deskorolkami. Wg mnie bez polotu.

ILoveGuns&Titties&Beers

Oznaczenia 430tki od razu powinny Cię nakierować o co chodzi.
430 ma skórkę IDF, jest to w sumie w miarę sensowne, IDF używał w swoich silach wielu Radzickich maszyn w swoim czasie. Także zluzuj to swoje oburzenie wywołane po prosty brakiem wiedzy.

Tutaj dla potwierdzenia przykładowe oznaczenie Merkavy z Gazy:
comment image

Unterwalder

Wiem, że wygląda jak czołg Izraelczyków, dlatego wspomniałem że nie zgadzają mi się gwiazdy; powinna być gwiazda Dawida i wtedy koncepcja, choć przerysowana, byłaby spójna.
Ale masz rację, czepiłem się jak inni malkontenci, którzy czepiają się dosłownie wszystkiego. Nie wiem oczekiwałem czegoś bardziej serio, a tu trzeba spojrzeć z przymrużeniem oka. Taka komiksowa nieco konwencja; w sumie wszystkie są ok.
Z wyjątkiem Progetto 🙂

COLINGORKY

Ale on piękny! <3