Pierwszy test publiczny aktualizacji 1.7 już tu jest!

Prosto z portalu WoT 😉


Dzisiaj wprowadzamy pierwszy test publiczny aktualizacji 1.7. Ułatwiamy zdobycie dyrektyw załogi dla wszystkich, więc wypróbujcie je!

Dyrektywy załogi za kredyty

Poczynając od aktualizacji 1.7 będziecie mogli nabyć dyrektywy załogi za kredyty. W związku z tym, nie będą one dostępne za obligacje. Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby umożliwić większej liczbie graczy wypróbowanie dyrektyw załogi, które teraz będą łatwiejsze do nabycia. Jeśli przedtem nie mogliście ich zdobyć, teraz możecie je zakupić i użyć ich w każdej bitwie, aby podnieść skuteczność bitewną Waszych pojazdów.

Dyrektywy załogi działają podobnie jak atut lub umiejętność wyszkolona w 100%, zatem wykorzystajcie je, jeśli Wasi załoganci nie posiadają jeszcze żadnych atutów lub umiejętności. Jeśli już jakieś mają, dyrektywy załogi zwiększają ich efekt.
Jak to działa

Jak zwykle, możecie kupić dyrektywy załogi w panelu wyposażenia wybranego pojazdu i wykorzystać je przed rozpoczęciem bitwy. Nie można sprzedać dyrektyw załogi, ale można kupić je w większej ilości, aby zaopatrzyć się na przyszłość.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Nie mozna sprzedac, eee tam. WG zasypalo nas dyrektywami na linii frontu i nie ma co z nimi zrobic. Albo sa w tych pudelkach po bitwach. I dostajemy jakies bzdury do radia.

FlamixKL

Kreatywnie… Bardzo pięknie… Mogli dać 1.6.2…

Ciekawe co będzie później jak pracują tylko przy balansie pocisków…

Co potem…? Zmiana tieru czołgu wraz z parametrami…?

Vroo

I szybkie pytanie: będzie można niepotrzebne dyrektywy sprzedać? Np. te z obrazków za 5k i za 10k?

Vroo

A, nie doczytałem :/