Ostateczne przejście z programu uruchamiającego do Wargaming.net Game Center

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

35 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marianek2001

Żegnam was moje czołgi 🙁

GustawPoL

A u mnie się tego nie zainstaluje. Mało tego, nie ma możliwości nawet tego pobrania a w przypadku pobrania na siłę wyświetla się okno w którym nie ma niczego poza kodem błędu braku dostępu do sieci. No to cześć gry od WG.

rtc

Nie lubię być zmuszany do JEDYNIE SŁUSZNYCH ROZWIĄZAŃ a zatem czas się pożegnać z WoT.

mamichdość

A dla mnie to różnica-do tej pory na Viście mogłem grac, a teraz juź nie….

Dave

mam to już od jakiegoś czasu – pamiętam że przez zwykły launcher nie chciało aktualizacji pobrać, ale przez WG Center poszło. W sumie to mnie wsio rybka czy to taki launcher czy inny.

Antykomuch

Odpalasz wota z tego gówna. Gdy załaduje ci się garaż klawiszem ALT TAB bądź Windows wychodzisz do pulpitu. W zasobniku klikasz na ikonę tego czegoś i go zamykasz. Ponownie przywracasz okno wota i nic ci już w tle nie wisi.

Rip

No to czas się pożegnać z WoT, a gram od 2011r, bo nowego launcheru nie zamierzam instalować.

Anonimowo

Istnieje tyle powodow aby przestac grac, a ty wybierasz ten najglupszy xD

Anonimowo

No to niezły problem ach to złe WG

gram by wygrac

Zegnać wota przez takie coś 😀 wy to macie 😀 coś z główką 😀 😛

robertunio

WG robi sobie jaja ? 😉

Anonimowo

Z tym launcherem muszę odpalać wota/wowsa bezpośrednio z plików .exe, bo inaczej odpalają mi się na zintegrowanej grafice 😛

Anonimowo

W Panelu sterowania karty (przynajmniej w NVidia) możesz zmienić domyślne zachowanie. I tak możesz odpalić launcher z zintegrowanej, a proces gry z dedykowanej. Tylko trzeba dodać proces, bo prawdopodobnie go tam nie będzie.

Anonimowo

Próbowałem kiedyś i bez przerwy zmieniało jedną kartę na drugą.

Anonimowo

xD 2 tygodnie temu przestałem grać w WoTa. Po ostatnim tygodniu mogę stwierdzić, że była to najbardzej opłacalny czyn, który zrobiłem w swoim życiu. Chociaż troche szkoda mi tej gry.

rycy

I dlatego tu Cię widzimy

Anonimowo

Niestety do samego końca będę zwolennikiem starego launchera. Może i nie ma kwadrylion wodotrysków, septylion opcji, ale był prosty i pozbawiony ogólnych błędów. Nowy launcher to miejsce do spamienia innymi produktami związanymi z WG, miejsce potencjalnych bugów, mający podobno u niektórych graczy wpływ na działanie gry (m.in. wykrzaczanie). Ok, zapewne ma trylion opcji i efektów, gromadzi gry z uniwersum w jednym miejscu, ale ktoś kto gra tylko w WoT – na co mu to?

Anonim

Działa to od daaaaawna, więc nie rzucają żadnej bety, spamu też nie ma, korzystam i nie ma błędów, wszystko proste i przejrzyste, a na dodatek łatwy dostęp do newsów ze wszystkich gier na raz. Dziwi mnie to, że dopiero teraz to przechodzą na to, jest wygodniejsze i wydawało mi się, że stary launcher został wyłączony już dawno.

Anonimowo

Dziwi mnie, że zmuszają do tego tych co nie chcą

Anonimowo

Ja nie chce i nie chciałem tego badziewia. Nawet pagan online kupiłem na steamie.

Gamer

Sam używam tego Wgc od ponad pół roku. Początkowo się bronilem przed tym ale przy reinstalacji wota już go zostawilem i gra działa trochę stabilniej w moim wypadku tylko była to kwestia kilku zmian w ustawieniach pracy laptopa i sieci

Tokomotookod

Dla mnie to nie ma różnicy. O ile nie zaczną dawać tam reklam innych gier.

Noob

Może to będzie jakiś punkt wyjścia do zastosowania jakiegoś antycheata, chociaż bardzo w to wątpię.

gram by

Mam go od bardzo dawna i chwalę to bo jest lepszy dostęp do wszystkich gier i nie tylko 🙂 Jak dla mnie to dobrze ze WG poszło w tą stronę 🙂

BARRY_powraca

Ale tak szczerze. Bez wazeliny. Do ilu gier masz dostęp? Do czołgów i okrętów. Do dwóch. Liczysz samoloty? Paganin? Problem po zakończeniu gry w czołgi kliknąć ikonke statyków na pulpicie?
Krok bez znaczenia dla graczy, mający jednak ogromne znaczenie dla WuGie (przywiąanie gracza do marki WuGie itp itd)

Pecetowiec

Ale z DOSa można go i tak ręcznie wyrzucać po odpaleniu aplikacji – dla mnie bez różnicy.

Pecetowiec

Masz rację ale ja usuwam to dziadostwo DOSa i tyle . Jest to kolejny program szpiegujący z WG a co za tym idzie spowalniający i tak słaby ping dla serwerów WG.

Anonim

Czemu od razu zakładasz, że samoloty nie? Ja osobiście używam stale do 2 gier (czołgi i samoloty), sporadycznie do okrętów, opcja dużo wygodniejsza, umożliwia szybką zmianę gier i sprawdzenie newsów z całej trójki, same plusy, serio nie widzę najmniejszego powodu, żeby na siłę trzymać się starych launcherów, kiedy game center jest po prostu lepsze i przystępniejsze

BARRY_powraca

Dlaczego samoloty nie? Sprawdź statystyki ile graczy nimi lata.

Anonimowo

Wszędzie te centery, gamę launchery; a z filmami coraz więcej platform streamingowych. A potem się jeden CEO z drugim dziwi że ludzie korzystają z zatoki

Znużony grą

Wykrywanie czitow będzie łatwiejsze bo musi konto przez główna bazę logować się… Tylko co z płatnymi na które WG pozwala nadal bez zmian..

Człowiek z lasu

Jeżeli ma taką funkcję to ma sens.
Z innej beczki, czy ten WG(ej) Game Center usuwa po zakończonej aktualizacji stare foldery modów w mods i res_mods?

Anonimowo

A masz dowody ?? czy tylko typowe dla polaka cebulaka wydaje mi sie ?

Ech

Nie bedziesz omijal boskiego Game Center przede mna

Czytelnik

No to chyba koniec unikania tego gej… Game Centera