Dziś w Superteście: Object 752, radziecki magazynek

Cześć, Dowódcy! Dziś rozpoczynamy Supertest Objecta 752, Radzieckiego czołgu ciężkiego IX poziomu.
 
Oscylująca wieża i działo z magazynkiem (dość nietypowe połączenie dla czołgów ZSRR) są cechami charakterystycznymi tego pojazdu. Magazynek należy do tych szybszych: Trzy pociski, 2,75s między strzałami i 21,8s na przeładowanie bębna. Pozostałe statystyki to rozrzut działa na poziomie 0,4 na 100m i czas celowania wynoszący 3s. Podstawowe pociski PP potrafią przebić 256mm pancerz, podczas, kiedy amunicja APCR radzi sobie nawet z 318mm. Obrażenia na strzał wynoszą 440 punktów, a zasięg widzenia 380m.
 
Ochrona Obj. 752 jest typowa dla czołgu ciężkiego: do 330mm na przedzie wieży i 180mm pancerza na froncie kadłuba. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że za opancerzoną płytą wieży znajduje się delikatna oscylująca część, więc lepiej trzymać przeciwnika w średnim dystansie. To zresztą nie powinno być jakimś problemem ze stosunkiem mocy do masy 17,4KM/t i prędkością maksymalną 50km/h. Depresja działa (-8 stopni) pozwala wykorzystać ukształtowanie terenu na własną korzyść.
 
Obj. 752 łączy agresywność ZSRR z ostrożnością francuzów. Dynamika pozwala mu zająć lepsze pozycje, a siła ognia umożliwia zadanie wielkich uszkodzeń w krótkim czasie. Operator czołgu musi jednak myśleć z wyprzedzeniem o miejscu na przeczekanie przeładowania (chowając przy tym słabe punkty). Kluczem do efektywnej gry tym czołgiem jest szybkie reagowanie na zmiany w sytuacji taktycznej i maksymalne wykorzystanie zalet pojazdu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
24 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek.Z

Poczekajcie na nową ruską X, ponoć jedyny weakspot ma mieć w podwoziu , gdzieś tak po środku maszyny, będzie wklęsły i podobno mając jedyne 270 penetracji będzie wchodziło wszystko !

Witia

Boty robią mi linie. Nie zamierzam minuty życia poświęcić na upgrade linie. Szkoda życia, w ***** mam że bot ma wr na poziomie bota. Zero czasu, zero kasy. To moja dewiza na bezstresowe granie.

prokurator

WG to idioci na kase lecą

oko

To, co się dzieje na serwerach WOT, można śmiało nazwać masakrą. Nie da się grać, serwery mają kosmiczne opóźnienie lagi zacinanie obrazu, zamrażanie obrazu, celujesz i wszytko leci w innym kierunku, nawet jak znacznik przebicia jest na zielono. Powtarzam, serwery WOT są opóźnione z odpowiedzią, nie wiem, czy o jest spowodowane przypadkowo poprzez zapchanie serwerów, czy Rosjanie robią to specjalnie. Znając rosyjskie podejście do Polaków, śmiem twierdzić, że spowodowane jest to celowo. Ta gra w takiej postaci jest nie do przyjęcia i nie jest możliwa normalna rywalizacja z kimkolwiek. Możecie mnie hejtować lub mówić, że jestem nobem.
Traktuje to jako bezpośrednie działanie mające na celu utrudnienie rozgrywki.
WG, Jeżeli taka sytuacja będzie miała dalej miejsce, to pożegnam się raz na zawsze z tą grą.
Gram od dłuższego czasu i widzę, że wasze działania nie mają się nijak do polepszenia jakości i komfortu rozgrywki !
Jedyny pozytywny progres, który wyraźnie jest widoczny to polepszenie wszystkich opcji z płatnościami i kupnem czegokolwiek w grze, jak i poza nią.
I w ten sposób dobitnie wskazujecie na powiedzenie”Niech się dzieje co chce byle by kasa się zgadzała”
Żenada i wstyd, Ashamed of WG.

stary

Raczej jest to wina twojego kompa i internetu. U mnie wszystko śmiga ładnie. To co piszesz o zielonym wskaźniku to jest RNG i nawet jak masz na zielono to wystarczy, że pocisk poleci trochę w bok i już możesz mieć na czerwono. Wg mnie bardziej od naprawy serwerów potrzebna jest poprawa MM i ograniczenie art na team do 1, bo w tej chwili tylko to mnie denerwuje

Anonimowo

“zapchanie serwerów, czy Rosjanie robią to specjalnie. Znając rosyjskie podejście do Polaków, śmiem twierdzić, że spowodowane jest to celowo.”
Tak mistrzu ekonomii, blokują serwery żeby przypadkiem żaden Polak nie grał i nie wydawał pieniędzy.

wcr

Żal PL
Zamiast dać tryb Halloween to zabrali sie za op tenki dla najlepszej ruskiej nacji w wot omfg-.-

Adam

Kuzwa masakra z ta gra jak rozumiem nacje z magazynkami a to co to kuzwa zaraz bedzie kazda nacja miala magazynek porazka normalnie :// teraz to przesadzili

Człowiek z lasu

Czekam na Niemca z magazynkiem, bo WT Pz E100 (P) się nie doczekam.

Drugi Adam

O nie, może zabronisz projektantom innych nacji projektować czołgów z magazynkami, bo tylko jedyna słuszna nacja francuska może je mieć?

Ares

Kiedyś napisałem że WG dojdzie do sytuacji w grze w której ruska nacja dostanie wszystko, magazynki, dużą alfę itd. Wszystko co mają inne nacje, i nie myliłem się.

WG to banda debili i komunistów, potwierdzają to za każdym razem.

Anonimowo

A ludzie dalej śmieją się i narzekają na Armored Warfare gdzie ruskie mają tylko dobrą alfę i dmg na strzał. A pancerz to marzy sobie o byciu dobrym

Anonimowo

dmg na strzał to alfa, tak dla sprostowania

Anonimowo

Ale dowaliłem. Racja 🤣😂

Glint

Ruskie linie sa odpowiedziami na wsszystko co jest lepsze w innych nacjach. Przykladowo, uwazany za bardzo dobry czolg WZ 111 5A ma odpowiednika w Ob 277 zeby ruscy mieli radoche ze ich tez jest dobe, T50 2 jest alternatywa dla kolowcow zeby mogli mowic ze tez maja super szybki czolg i to o lepszym zasiegu i manewrowosci, IS 3 A juz zostawiam nawet bez komentarza. Teraz przyjdzie trend na alternatywe dla szwedzkich ciezkich Emila i Kranvagna, jakis czolg w grze jest dobry i nie jest ruski, poczekajcie z rok i bedize ruski odpowiednik, Zalosne !

Anonimowo

Aha fajnie. Niech dadzą 330mm z przodu kadłuba żeby było zabawniej

sztil4

Mamy is-3A więc to pewnie nowa gałąź OP tanków z bębnowym przeładowaniem się szykuje, i nie długo będą dwulufowe wszystko w lini ZSRR no ale przecież każda linia ma swoje unikatowe cechy 😂

Anonimowo

Aha fajnie…

Fundacja WG

Prosimy o więcej takich czołgów bo mało ich jest??? Proszę was

Fundacja WG

Prosimy o więcej takich czołgów bo mało ich jest

Czaro_1234

Co za przegiete gówno! Ruski to musi być OP. Pancerz zajebissty i do tego 50 km na godzinę i 17 koni na tonę. I do tego magazynek i 8 stopni opuszczenia działa. Ten czołg ma wszystko, bo ruski. Nieporozumienie. Kolejny przykład niszczenia jakiegokolwiek balansu.
To może teraz Buff Mausa! Dajmy mu prędkość 50 km na godzinę i moc kilkanaście koni na tonę. Dlaczego nie? Bo jest niemiecki?

FlamixKL

I co to w ogóle będzie, nagroda za Linię Frontu 2020? Nowa drzewkowa linia? Pierwsza premka IX tieru? Nowa kampania Misji Osobistych?

Pecetowiec

Obj. 752 łączy agresywność ZSRR z ostrożnością francuzów. Dobre – za jaką kasę??? Po drugie kiedy lagi na serwerach zlikwidujecie bo jak na razie urąga to Waszym informatykom bo NIEwystępach Halloween.

Raven

Poproszę więcej sowieckich op tanków. Tego pragnę…..