Mała aktualizacja 24 października

Krótka informacja: Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 24.10.2019 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

  • Dodano nowe foldery dla modyfikacji ./mods/1.6.1.2/ i ./res_mods/1.6.1.2/.

Niewykluczone, że w tej łatce doczekamy się implementacji halloweenowego trybu.

Ź: koreanrandom.com

 

W tym roku World of Tanks ponownie będzie świętować Halloween! Przygotujcie się na nowy ekscytujący tryb PvE, w którym będziecie zwalczać zło w nieprzyjaznym środowisku, które zmieniać się będzie przez całą bitwę.

Tym razem przeciwnicy AI będą przebieglejsi i bardziej nieprzewidywalni. Boty dostaną różne role na polu bitwy, będą wykazywać niezależne zachowania i różnorako na Was reagować. Przy konfrontacji, niektórzy przeciwnicy będą nieustannie za Wami podążać, a inni wręcz przeciwnie, będą starać się od Was oddalić, aby zwieść Was w jeszcze bardziej złowrogie okolice. Uważajcie także na wyjątkowo potężnego arcywroga – majestatycznego, ale też przesyconego złem.

W tym roku Ito Masahiro, dyrektor artystyczny pierwszych trzech gier z cyklu Silent Hill miał swój udział w pracach nad trybem Halloween. Jego twórczy wkład sprawi, że atmosfera i efekty wizualne w tym wydarzeniu pobiją wszystkie poprzednie edycje!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Dzień bez ” małej aktualizacji ” w WoT to dzień stracony 🙂

Siema.KtoPL?

Jeden zbugowany event trwa a ci już kolejny zapowiadają. Dziękuję, nie skorzystam.

Anonimowo

Czy serwery WG uciągną tak inteligentne boty ?

Bolek

No w końcu!!! Gdzie ten hallowen

Anonimowo

Obstawiam że zacznie się w piątek albo w poniedziałek 🙂