Technologia Ray Tracing: Wszystko, co potrzebujecie wiedzieć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ja także nie wydaje pieniędzy na premki. Granie czołgiem który się bada żeby dostać premię za wygraną, to nieraz trzeba zagrać 5-10 razy by wygrać bitwę. Z wot zrobiła się gra wyścigowa przez kołowce, w które się nie trafia, a oni nawet nie muszą celować i tak wchodzi.
Skrzynek świątecznych też nie kupię, bo poco złom w garażu jak i tak tylko się przegrywa.

ggg

Ja tak samo … szkoda kasy na to coś zwane giereczką …

Hebius

Zasugerował bym lepiej popracowanie nad technologią mm, bo do puki się nie skończą serie bitew 15:1, 1:15 nie wydam na tą grę złamanego grosza.

krecior

Moim zdaniem większy problemem jest brak balansu czołgów (nawet nie mówiąc o premkach). Obecnie nie da się grać czołgami lekkimi ze względu na kołowce, które zniszczą cię w 2-3 strzały z HE, a ty ich nawet nie trafisz, oraz arty, które dalej potrafią one-shotować. Do naprawienia są też zdecydowanie zbyt mocne ruskie czołgi i kilka niegrywalnych linii oraz całe niemieckie drzewko.

Lichterfelde

Wystarczy MM pogrupowany wg oceny osobistej. Np. od zera do 2000, 2000-4000, 4000-6000 i 6000+. Skończyły by się gry z użytkownikami mającymi 95k bitew i i oceną osobistą 1700! Niech się ganiają we własnym towarzystwie.

Anonimowo

wystarczyłby nie ustawiony MM i nie oszukane RNG…