Prosto z Supertestu: radzieckie drzewo technologiczne po zmianach

Dodano gałąź możliwych do zbadania czołgów ciężkich. Nowa gałąź czołgów ciężkich będzie rozpoczynać się od czołgu VII poziomu KV-3 i zawierać następujące pojazdy:

 • Poziom VIII: Object 703 II (premium);
 • Poziom VIII: IS-2-II (standardowy);
 • Poziom IX: IS-3-II (standardowy);
 • Poziom X: ST-II (standardowy).

Szacuje się, że potrzebne będzie ~65 tys. PD na zbadanie VIII tieru.

Charakterystyka IS-3-II i ST-II:

Porównanie pojazdów:

Ikony i rendery pojazdów:

IS-3-II:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-
ST-II:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

22 komentarze

 1. gram bez pisze:

  Nie mam już pytań nt tej giereczki … coraz gorzej , coraz gorzej ….

 2. Anonim pisze:

  Ktory to juz bialoruski HT premium ma byc?

 3. HeMiK pisze:

  Niezłe jaja robią z tej gry. Zaraz wchodzi kolejny składak jakim jest E75 TS (wtf?!) tak teraz kolejny wymysł rodem stalowych jaj stalina, czyli dwururkowce. Tak oni chcą utrzymać starych graczy przy grze?

 4. Fucking wg pisze:

  I ch*j kołowce jeszcze dwu lufowce co jeszcze nie dość ze grac sie nie da ostatnio mm itd to jeszcze wg szerzy tą patologie porażka ja dam miesiąc i ludzie bedzie w tej grze polowe mniej

 5. Anonim pisze:

  Wydaje mi się, że te komentarze piszą ludzie, którzy z grą nie mają już nic wspólnego. Jaki realizm w grze zręcznościowej, która aspirowała do e-sportu? W ilu grach wojennych, kiedy żołnierz ma hełm, trzeba strzelić dwa razy w głowę, żeby go zabić? To też realizm? Upadek WoT? Nie sądzę. Dużo było takich aktualizacji, wydarzeń, które były zapowiadane, jako upadek tej zacnej gry. Szukając realizmu, polecam zestaw symulacji innego świata – widelec i gniazdko.

 6. xd pisze:

  Już wiem, że będę robił te czołgi. Modele są mega 😀

 7. Anonim pisze:

  Spokojnie. Przed świętami to przepchną na normalne serwery. Do tego dwururkowiec w paczuszkach i hajs w WG się zgadza. Nie dziwię się więc, że teraz dostaliśmy pośredni patch. Grubszy będzie później i coś nowego wniesie. I w sumie ciekawie się to zapowiada. Nowa mechanika zawsze na propsie. Z tego co też widzę to IS-2 dwururkowiec prawdopodobnie będzie miał działo 100 mm o średniej alfie 300 dmg, przyzwoitej penetracji i beznadziejnej celności.

 8. morderca_dziewic pisze:

  hmmm…. 8 tier premium za maratonik ?

 9. Exclusive pisze:

  Anomalia co raz częściej… Składaki, twory wyobraźni.. Albo coś co było tylko na papierze.. I teraz pytanie czy trzeba to odebrać jako grę – czyli fikcje czy odwzorowanie prawd historycznych gdzieś pisanych na papierze, bo z obu stron się to miesza, koło lepsze od gąsienicy, dwa działa w jednym czołgu, strzał za 0 z działa 120mm +… Sporo tego wymieniać..

 10. japko12 pisze:

  kurde niech lepiej ST-1 przeniosą na X tier a nie się bawią w dwu lufowe czołgi z których najbardziej autentyczny jest ST-2

 11. OLeOLe pisze:

  brawo dużym równym krokiem do śmierci to epicka zmiana z łopaty do kopania grobu na koparkę pójdzie szybciej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.