Podrasuj swój arsenał dzięki płatności Play!

W sklepie premium wprowadzono nową metodę płatności Play.


Z czasem staramy się dodawać nowe metody płatności, by ułatwić Wam nabywanie cennego złota, czołgów premium i konta premium World of Tanks.

WIelu z nas często boryka się z problemem, gdy na karcie gromadzą się środki, które po pewnym czasie przepadają, lecz nie ma na co ich przeznaczyć. Co z nimi zrobić? Otóż wykorzystać je w World of Tanks!

Teraz do grona użytkowników Orange zapraszamy graczy korzystających z Play! Niezależnie od tego, czy używacie ofertę na kartę, abonament, czy mix, wykorzystajcie zbędne środki w World of Tanks dzięki płatności przez telefon: rozmowa/sms.

SKLEP PREMIUM

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mafius

Nie ma oferty z playa co jest

Hopkins

Tera możesz płacić telefonem za każdy produkt.

pepeh

Nie wprowadzaj ludzi w błąd,nie każdy.Z tego co mi się wydaje to tylko złoto.

kagam7111

Nie tylko złoto… przy innych produktach klikasz „kup” i później „więcej” i tez pokaże się płatność PLAY , także to Ty nie wprowadzaj w błąd ponieważ płatność PLAY dodano do wszystkich produktów (czolgi premium, zestawy itp itd)

Goldodgracza

Mam nadzieje, ze beda mieli lepsze waly niz Ci z orange.