eSportowe mistrzostwa w World of Tanks Blitz na smartfonach i tabletach, 100 000 USD (ok. 394 000 PLN) w puli!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
biedroń

ile razy mam powtarzać, że w grze, w której współczynnik losowości jest 25%, nie ma mowy o esporcie?

Anonimowo

to jak to możliwe że esport nadal działa? 😀

Ananim

Właśnie nie działa, a powinien, tak jak kiedyś było WGL 7v7 i to powinno wrócić w normalnym wocie. Poza tym RNG nie miało DUŻEGO wpływu na wyniki, w 99% przypadków wygrywała drużyna lepsza.

Koxu

Jest 15% I to od ponad roku :v

Anonimowo

esport na komórkach LÓL

w węża se pograjcie, albo tetrisa, będzie bardziej widowiskowe

Anonimowo

Mnie to nie dziwi. Chcą przyciągnąć nowych młodych graczy. A teraz młodzież przeciez głównie napieprza na telefonach. Stare pierdziele i tak bedą grać z sentymentu do gry, albo czołgów, albo ogólnie militariów.

idk

“A teraz młodzież przeciez głównie napieprza na telefonach” Tak masz racje mlodziez napieprza glownie na telefonach. Jednak nie zmiana to faktu ze w mlodym pokoleniu procentowo jest wiecej osob grajacych na PC/konsoli niz u starych 😉

Anonimowo

X ku*wa D
Inaczej się tego nie okreśłić.

IKSDEWG

wiecej kasy i nagrod w grze na telefony niz na PC
XDDDDDDDDDDDDDDDD

Anonimowo

E-sport na tabletach i telefonach, gdzie mało kogo to interesuje, a na PC e-sport od 2 lat już nie żyje – GOOD WORK WG!!!

ziutek

BRING BACK WGL, no one EVER prefers this over normal WoT WGL 7v7

Anonimowo

100% true I remember math Kazna vs Ding, where was 5k vievers and that was a good time for e-sport in W.o.T. But this is WG, the always know better.

quyi

Kurde co to ma być? Taka kasa w grze na smartfony, a esportu w prawdziwym Wocie brak….. Ten news mnie tylko wkurzył, bardzo fajnie się kiedyś oglądało WGL 7v7 i chciałbym żeby to wróciło… a tu WG woli iść w to gunwo jakim jest blitz….

Koxu

Sam, żes gowno