Wargaming Store: Złapcie kubek z Tygrysem!

W tym miesiącu koncentrujemy się na Niemcach, oferując Wam wiele możliwości świętowania dnia zjednoczenia tego kraju. Oto kolejna z nich! Przygotujcie się wznieść toast na cześć naszych niemieckich przyjaciół za pomocą naszej najnowszej oferty – do wszystkich zakupów o wartości powyżej 40 euro dorzucamy darmowy kubek World of Tanks z czołgiem Tiger II.

Szukacie inspiracji? Proponujemy stroje i akcesoria nawiązujące do niemieckich czołgów. Przyodziejcie się w czerń, czerwień i złoto, zakładając koszulkę w niemieckich barwach lub pokażcie, jak bardzo lubicie metalowe koty za pomocą gustownej przypinki z Tygrysem lub pełną piersią – za pomocą tygrysiej koszulki. Proponujemy też zestaw przedstawiający ikonicznego Tygrysa I z firmy Cobi.

Możecie skorzystać z tej oferty do godz. 11:00 w dniu 24 października lub do wyczerpania zapasów!

BAWMY SIĘ PO NIEMIECKU

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
P4n_R0m4n

a w jakich sklepach to mozna kupic ?

Człowiek z lasu

W jedynym słusznym sklepie WuGie.
Na serio… Link masz na końcu posta.

Anonimowo

Nawet u fotografa. Bierzesz fotkę i robią Ci nadruk na kubek.