Wersja 1.6.1 – data wprowadzenia

Krótka informacja: jak informuje WoT Express, data wprowadzenia nowej wersji na serwerze RU została zaplanowana na 8 października. Z tego też powodu powstaną dwa nowe foldery.

Serwer EU otrzyma patch zapewne następnego dnia, tj. w środę, 9 października.

Z technicznych innowacji serwera testowego, wyróżnić można pojawienie się 64-bitowej wersji klienta gry.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

48 komentarzy

 1. Nukecola pisze:

  ok będą pojazdy, a nawet jak dadzą 907 to słabi gracze jak kupią pograją chwile i zostawia z 1 prostego powodu bo nie będą dawać rady tym grać, 2 sprawa nie powinno interesować co na co wydaje swój hajs /obligacje itp czy to węgiel czy fiolet ma prawo je wydawać na co chce i ch….. komukolwiek do tego a fiolety plączące że nie tylko oni będą mieć op tanki powinni pójść do psychologa albo proktologa ich wybór bo płacz i obrażanie zanim będzie wiadomo co i jak to paranoja Ps najbardziej płaczą zazwyczaj pajace co kupili pojazdy wyexpione prze innych za hajs od lepszych klanów co się zresztą zdarza zbyt często

 2. ronis737 pisze:

  Wy kiedyś się nauczycie kultury (oczywiście nie każdy taki) niewyparzożne gęby co do kitrania obligacji na pewno ludzi mają sporo ja zaraz będe miał 30 tyś a jestem przeciętny więc bardziej ogarnięci 60-50

 3. Dziewczyna pisze:

  zgadzam się nie jestesmy niczyja wlasnoscia

 4. Jan pisze:

  WG powinno wprowadzić specjalne czołgi dostępne tylko za obligacje. W takim wypadku nie byliby pokrzywdzeni graczy którzy zdobyli czołgi w klanach i pozostali gracze tez mieli by coś dla siebie.

 5. warszafka pisze:

  Czerwony nawet na czifie bedzię robić 1500sr dmg więc nawet dobry gracz go zrobi dużo słabszym czołgiem…

 6. Dawid pisze:

  Wie ktoś może kiedy startuje październikowy sezon Frontline ?

 7. Anonim pisze:

  Ciekawe jakie ceny w tym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.