Pakiet bytowy „Juliett” z Twitch Prime

Na temat nadchodzącego pakietu bytowego nie ma żadnych informacji. Wiadomo tylko tyle, że jego dystrybucja rozpocznie się 29 października i będzie on nazwany „Juliett”.

W nowym pakiecie bytowym do wypożyczenia będzie chiński czołg lekki, M41D i jak dotąd nieznany, amerykański pojazd. Powinniśmy spodziewać się też kolejnego Dowódcy, sądząc po nazwie zestawu, będzie to załogantka.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Fajna była akcja na twitch, osoby które mają już prime mogły przeznaczyć po 3 pakiety india do ogólnej puli a na koniec strima QB losował ponad 4 tysiące tych pakietów dla wszystkich osób na strimie które nie mają prime.

 2. Dziara pisze:

  T54E1 Welcome home! Na bynk będzie coś innego wreszcie…

 3. TheLynx pisze:

  Witam. Temat trochę odbiegający, ale nie wiem gdzie się z moją bolączką udać… Chodzi mi o schematy uniwersalne które można dostać za random jak i za misję z twitch prime. Nie chwaląc się (bo nie o to mi chodzi) mam już wszystkie drzewkowe X w garazu i dostaje tylko uniwersalne schematy… Można je jakoś wymienić na narodowe? (w przypadku dodania nowej linii). Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

 4. dudus1133 pisze:

  Ciekawe kiedy będzie można brać z facebooka 😀

 5. fikoberry pisze:

  Nazwy pakietów pochodzą z alfabetu fonetycznego ICAO, więc nie mają jakiegoś bezpośredniego związku z płcią załoganta czy czymkolwiek innym, wcześniej była INDIA, teraz będzie JULIIETT a następny powinien być KILO. Chociaż mam cichą nadzieję, że będzie to faktycznie znowu załogantka 🙂 Pozdrawiam

 6. EdenEdek pisze:

  Mam pytanie, mam 0 PLN na koncie mBank a bonusy za twitch prime w wot mogę odbierać. O co chodzi? Dodam że okres próbny już dawno dawno minął.

 7. User pisze:

  Kurcze, ale cisną tych Hamburgerów w tych pakietach. Pewnie ten nieznany tank amerykański to ten niszczyciel VI tieru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.